Böyle bir arkadaşınız olsa ne yaparsınız?

Sizi her zaman destekleyen, her kötü durumda yanınızda olan, tüm benliğiyle size yardımcı olan fakat yönetimci ve inatçı bir kişiliğe sahip olan bir arkadaşınız olsa ne yaparsınız?
Kabullenir huyuna mı gidersiniz?
Onu değiştirmeye mi çalışırsınız?

1|0
19|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ne mutlu o kişiye ki öyle bir arkadaşi var kötü yönünden degilde daha buyuk artisi olan yönden bakmak gerek :) zaten huyuna gitmekten baska care yok cunku kimseyi değistiremeyiz heleki benliğine ișlemis kişiliklerini asla degiştiremeyiz o yüzden o arkadaşi oyle kabul edip onun varliğiyla mutlu olmak gerek :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bende onun iyi kötü gününde darda kaldığında sürekli yanında olurum beraber sırt sırta verirsek bizden iyi kimse olmaz ama öyle arkadaş dost yok işte

1|0
    0|0
  • Beni tarif etmişsin ama bu halimden memnunlar.

0|0
    0|0
  • Kanul ederim

0|0
    0|0
  • Tam anlattigin tarzda inatci azbiraz ben cillikte var ama bana canini verecek biri deyisstirmeyencalismam ama. bazi huylarini deyismesini isterim neolursa olsun alistigim halbu bazen cok sinit olsamda

0|0
    0|0
  • İnsanları değiştirmek boşa kürek çekmektir. Sevdiğin özellikleri ağır basıyorsa yanında olur aksi durumda arkanda bırakır yoluna devam edersin

0|0
    0|0
  • Birşey yapmam arkadaşım sonuçta, dostumsa kabullenirirm herşeyiyle ama

0|0
    0|0
  • Beni tarif etmişsin lakin artık öyle olmayacam. Onların sevdiği gibi olacam. Umursamaz yani..

0|0
    0|0
  • Kendimi onun sıcak kollarına bırakır düşünmezdim o benim yerime yapar nasılsa 😀

0|0
    0|0
  • Aslan burcu ise hiç uğraşma!
    Devam ederim böyle kişilik kolay bulunmaz!!!

0|0
    0|0
    • Aslan burcu ise neden hiç uğraşmasın?

• Ben kendimden bahsettim burada. Fakat ben de aslan burcuyum.

• Yönetilmeyi sevmem, arkadaşın sana her konuda destek ise alttan al suyuna git sabırlı ol derim

• kabullenirim

0|0
    0|0
  • Yol veririm

0|0
    0|0
  • Onu değiştirmem. Kabullenirdim.

0|0
    0|0
  • Kimseyi değiştirmeye çalışma. olduğu gibi sevemiyorsan hayatından çıkar daha iyi

0|0
    0|0
  • Arkadasin ki mi erkek mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Öyle bir arkadaşım var zaten. Onu olduğu gibi kabul ettim. 😄😄

1|0
    0|0
  • Oldugu gibi kabul ederim, kimse mukemmle degil :))

0|0
    0|0
  • arladas olmam

0|0
    0|0
  • Kabullenirim. Hiç bir insan değiştirilemez. Öyle sevmelisin seviceksen

0|0
    0|0
  • ne guzel hep arkandaymis ama evt yonetici ve inatci olmasi kotu mis eger sen onun karakterini kaldiramiyorsan onu sakin bir yere gotur ve durumunu anlat i kibar sekilde ama yap degis deme iste hani boyle yapsan daha iyi diye gir konuya eger yuzune karsi soyleyemirsan mektup yaz ben oyle yaptim

0|0
    0|0
  • Beni kimse yönetemez o ayrı konu da,
    Soruna gelirsek; Kimse kimseyi değiştiremez, o benim her kötü anımda yanımda olmuşsa ben onu öyle kabullenirim.
    Can çıkar da huy çıkmaz derlermiş.

0|0
    0|0
  • Böyle bir arkadaşım var gerçekten senin gibi bende çok düşündüm ama gerçekten onu kaybetmek bu duygulara katlanmaktan dah üzücü değerini bil çünkü onlar senin kötüşüğünü istemez her insanın hatası vardır sorununu konuşarak halledebikirsin sana değer veriyorsa (ki belli veriyor) senin için bu özelliklerini törpüler

0|0
    0|0
  • Öyle bir arkadaşım var ve onun böyle huyları olsaydı değiştirmeye çalışmazdım. Karakteri öyle sonuçta benim değiştirmeye hakkım yok. Olduğu gibi kabullenirdim.

0|0
    0|0
  • Benim gibiymiş, severim öyle arkadaşı.

0|0
    0|0
  • Bu hem benim hemde en yakın arkadaşım 😄 Birbirimizi değiştirmeye çalışmıyoruz 😊

0|0
    0|0
  • Öyle bir arkadaşım var huyuna gidince inadından vazgeçiyor.

0|0
    0|0
  • Öyle bir arkadaşım olamaz.

0|0
    0|0
  • İnsanları değiştiremezsin, kabullenmelisin. İyi yönlerini gör onlar daha fazla

0|0
    0|0
  • Kabullenirdim ben 😃

0|0
    0|0
  • Kabullenirim kişiliği öyle

0|0
    0|0
  • Beni yönetmeye calismasin onun dışında inatçı olmasi sorun değil

0|0
    0|0
  • Kusursuz dost arayan, dostsuz kalır demiş Mevlana. Kabullenirim tabii ki

0|0
    0|0
  • Değiştiremem zaten mecbur kabullenecegim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...