Atalarınızdan size kalmış maneviyatı değerli şeyler var mı?

Bende bu var dedemin nüfus cüzdanı saklıyorum nedense bana çok onur veriyor. Dedem Atatürk komutasında 5yıl askerlik yapıp savaşta gözünü kaybetmiş ve düşman askerlerinin yaptığı işkenceleri gördüğü için kafayı yemiş bebekleri bacaklarından ayırdıklarını anlatıyormuş. Ve her Atatürk denildiğinde ağlıyormuş annem anlatıyor. Babamı küçükken kaybettiğim için kendisinden dinleme fırsatım olmadı. Yani bana bunlar çok güzel manevi duygular yaşatıyor sizinde atalarınızdan var mı manevi değeri yüksek şeyler merake ettimAtalarınızdan size kalmış maneviyatı değerli şeyler var mı ?

Güncellemeler:
...
,.,.,.

3|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel Bir Anı Objesi Olmuş Senin İçin. Bende Çok Eski Olarak Birçok Şey Var Koleksiyoncuyum Fırsat Olursa Resmileştireceğim Bazı Şeyler Alıp-Satmak İçin Resmileştirmek Gerekiyor.

Dedem (Babamın Babası)'den Babama, Kurmalı Saatler, Cep Saatleri, Çakmaklar, Kehribar Sigara Ağızlıkları, ve Kehribar, Katalin ve Damla Kehribarı Objeler Kaldı Babamdan da Bana Kaldı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok malasef

0|1
    0|0
  • Babaannemin dedesinin düğünde ona taktığı gümüş kemer var, Kafkasya'dan buralara kadar muhafaza edilerek gelmiş. Ailenin tek kızı olduğum için haliyle bana kalacak. Sanırım daha eski ve değerli bir şey yok😊

0|1
    0|0
  • Kaç yılında Basılmış bu çok eski benim yok malesef

0|1
    0|0
  • Yok malesef

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Baya eski olmalı benim dede bişey bırakmamış bize

0|1
    0|0