Takıntılı ve saplantılı biriyim. Bu durumdan kurtulamıyorum?

Kendimi bildim bileli birisini sevdiğim zaman o kişi bende takıntı saplantı oluyor. O kişiden başkası hayatımda yokmuş gibi davranıyorum ve ayrılığa tahammül edemiyorum. Hiç terketmedim hep terkedildim. Şimdiye kadar kimseyi aldatmadım kötü birşey yapmadım da. Hasta olduğumun farkındayım üstelik. Birsürü doktora gittim ama ilaçlar çözüm olmadı. Üstelik bende terkedilme korkusu da var. Hayatındaki kişiyle en ufak tartışmamda terkedilme korkusu basıyo ağlamaya başlıyorum. Şimdi de bu hastalık derecesinde birini seviyorum ve kurtulamıyorum. Ne yaptıysam olmuyo. Hayatım zindana dönüyor. En az 3 sene o kişiyi kafamdab atamıyorum. Çok kötüyüm. Benim gibi olanlar varsa bana neler tavsiye edebilir?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayni durum bnde yasiyorum bende 3 senelik sevgilimden kac kere ayrılıp baristik ben onu takinti hale getirdim bana cok büyük yanlislar yaptigi halde hala icimde onu istiyorum bundanda kurtulamiyorum konusurken bana ters tepki verecek diye korkudan titremeye başlıyorum.. Bundan kurtulamadim bir turlu

0|0
    0|0
    • Bu çok kötü bişey. Defalarca doktora gittim ilaçlar kullandım kutu kutu ama geçmiyor. İlaç kullanırken bir nebze ama tedavi bitiyor ben eskisi gibi. Bıktım artık böyle yaşamaktan. Hayattan mutluluk alamıyorum artık. Benim böyle olmamda eski sevgilimin payı çok büyük. Allah yardımcımız olsun...

• Ben tek kisiyi takinti haline getirdim saplanti şekilde kaldim gurur denen birsey kalmadi benden bundan nasil kurtulacam bilemiyorum hersey beynini kontrol etmekte bitiyor ama yapamıyorum. Insallah amin..

• Bu hastalık degil canısı sadece pskolojik bu

0|0
    0|0
    • Psikolojik olduğunun farkındaym ama gördüğüm tedaviler işe yaramadı

• Tedaviden önce sen bunu anlayıp umursamamaya gayret göster ve öyle olmasının nedeni hayatında sadece onun olmasıdır sen arkadaşlarınla takıl gez kafanı dagıt kafan boş die ona kafayı takıyorsun sonucta bu oluyor işte

Yükleniyor...