Kendini gerçekten ilk ne zaman yalnız hissettin?

Farketmeden onca çaba harcıyoruz ki yalnız olduğumuz gerçeğini görmemek için.. Fakat ne kadar uğraşırsak uğraşalım, belki bir fotoğrafta, veya hatrımızda kalan bir anda buluyor bizleri köşe bucak kaçtığımız. Söylesenize, siz ilk ne zaman yüzleştiniz yalnızlıkla?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her zamannnn. @Tarla_Kuşu

0|0
    0|0
    • yalnız değilsin :D bana hakaret olur yoksaa

• @Tarla_Kuşu bende erzurumluyum memleketi ne katiyorsun ki simdi araya. Bizde asiri sinirli toplumuz yani. Farkli yere cekmiyorum biliyorsun. Ayrica ne demek istedigini de cok net anladim canisii :P :P

• anladım anladımm :D :P :P @aNjeLique7

En İyi Kız Görüşü

• İlk kez annem ve babamın yanımda olmadığını gördüğümde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Liseye başladığımdan beri yalnız hissediyorum.

0|0
    0|0
  • dün bugün

0|0
    0|0
  • İlkokul son sınıfta.. Bundan yaklaşık 10 veya 11 yıl önce. O gün nasıl hissettiysem. Şimdi hiç bir şey hissetmiyorum. Kimseye karşı , hiç bir şeye karşı..

0|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli hep kendimi yalnız hissettiriyorum.

0|0
    0|0
  • Ilk sevgilmden ayrılınca

0|0
    0|0
  • karşindaki engeli tek başina aşmak zorunda kaldiginda..

0|0
    0|0
  • Her Zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• genel olarak öyle hissediyorum ben hatırlamıyorum en son ne zaman hissettiğimi ve sorun şu ki yalnız hissediyorum çünkü gerçekten yalnızım

0|0
    0|0
  • Ben her gece hissediyorum o duyguyu özellikle ağladığında zamanlarda elim telefona gidiyor istemsizce. Rehberimde derdimi anlatacak kimse olmayınca daha derinden oluyor çöküşüm.

0|0
    0|0
    • yazmayı dene kuzum. duygu yoğunluğunu dağıtmanın en iyi yoludur yazmak. yaz ve yak.

• Onu çok yapıyorum ama yazarken daha çok agliyorum o yüzden içime atıyorum herşeyi

• Kendimi bildim bileli

0|0
    0|0
  • Çocukluktan başladı.

0|0
    0|0
  • annemin beni bıraktığı gün

0|0
    0|0
Yükleniyor...