Çocuk İstismarcılarına Ne Tür #Ceza/lar Verilmeli?

Çocuk İstismarcılarına Ne Tür #Ceza/lar Verilmeli?
Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan NAZARBAYEV, Çocuk İstismarcılarının Kimsayal Madde İle Hadım Edilmesini Ön Gören Yasayı Onayladı.

Pedro Alonso Lopez Nam-ı Diğer Andes Canavarı

13 Çocuklu Bir Hayat Kadının Oğlu Olan Pedro 8 Yaşındayken Kız Kardeşlerinden Birine Cinsel Tacizde Bulunduğu İçin Annesi Tarafından Evden Kovuldu.

Sorunlu Çocukluğunun da Verdiği Buhranla Kolombiya Peru ve Ekvator'da 300'den Fazla Çocuğa Tecavüz Etmiş, Bunlardan 60 Erkek ve Kız Çocuğunuda Öldürmüştür.

1980 Yılında Polis Öldürdüğü 53 Çocuğun Mezarına Ulaşmıştır.

Geride Kalan 7 Çocuğun Mezarı Halen Aranmaktadır.

16 Yıl Hapiste Kaldıktan Sonra 1998 Yılında Ekvador'da Salıverilen Pedro Ekvador Hükümeti Tarafından İkili Anlaşmalar Sayesinde Kolombiya'ya Sürgüne Yollanmış, Yine Aynı Yıl Olan 1998'te Kolombiyalı Yetkililer Tarafından Ceza-i Ehliyetinin Olmadığı Gerekçesiyle Serbest Bırakılan Pedro 'yu Bir Daha Kimse Görmemiştir.

Kurbanlarının Yakınları Pedro'nun Kellesini Getirene 250.000 $ Ödül Vereceklerini Açıklamıştı.

#SerKan1923

@Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @чαğмυяeятešı

Güncellemeler:
İlk ve Son Güncelleme.

0|1

En İyi Kız Görüşü

• İşkenceyle hadım edildikten sonra idam!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kazakistan'ın bu konudaki tutumu fena değil aslında.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sorunlu bir ailenin sorunlu bir evladı.. keşke bu tarz insanları topluma geri kazandırabilsek. Çocukken iyi yetiştirip büyüdüğünde insanlığa hizmet etmesini sağlasak.. 😔

0|4
    0|0
  • Acı çeksinler en ağır işkencelere maruz kalsınlar

0|1
    0|0
  • Mühebbet diyicem çünkü modern devlet şartları bunu gerektırıyor

0|1
    0|0
  • Hadim edilip agzina verilsin ya da aci ceke ceke inleye inleye gebersin

0|3
    0|0
  • Ölmeli

0|2
    0|0
  • Kesinlikle İDAM!!!

0|1
    0|0
  • Yakalandıklarında ve suçları kesinleştiğinde hemen İdam edilmeli. Hapishane devletin parasıyla beslemeyip sefa yaşıyor bu pislikler bir de afla dışarı çıkanlar var. Hapishane de yatan kişilerin hepsinin kötü olduğuna inanmıyorum. Onların cezası hapishane de de kesilmeil. Tıpkı Özgecan'nın katiline yapılan gibi. Eline sağlık yapanın.

0|1
    0|0
  • Ya şimdi idam diyeceğiz ama bunların sağo solu belli olmaz en suçsuz masum adama suçu atıp içeri tıkarlar o yüzden bilemiyoruz

0|1
    0|0
  • hepsini bir odaya kapatıp ac susuz bırakmalı

0|1
    0|0
  • İdam.

0|1
    0|0
  • İdam

0|1
    0|0
  • Iyi olmus. Hadim sart.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kimyasal yerine fiziksel çözüm öneririm.

0|1
    0|0
  • Hapis cezasından fazlasını hak eden suçlular kitlesi boşuna devletin ekmeğini yiyeceğine ömür boyu mahkum olacağına idam etsinler daha iyi ama insan işte 5dk daha fazla yaşayacağını bilse varını verir.

0|1
    0|0
  • Yasalar normal insanlar için yapılır. Bu suçları işleyen insanlar, ceza ne kadar caydırıcı olursa olsun, suçu yine işleyecektir. Suç zeka ve beyin kimyasıyla ilgili bir durum. Yasaların müdahale edebileceği, önleyebileceği bir şey değil.

0|1
    0|0
  • Hadım.

0|1
    0|0
  • İdam edilmeli

0|1
    0|0
  • Onlarda aynı şekilde tecavüz edilerek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...