Bu para Helal midir?

Şimdi Ark ben yemeksepetinden bir sipariş vermiştim siparişim soğuk geldiğinden bende olumsuz bir yorum paylaşmıştım firma çok içerlenmiş glb evde ben olmadığım için kardeşime para iadesi yapmış ben olsam almazdım kardeşimde bu parayı afiyetle yemiş merak ediyorum bu para helalmidir (çünkü hernekadar ürün soğuk gelmiş olsada biz ürünü yemiştik yani )

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• helal mi haram mı bilmiyorum da keşke arayıp teşekkür etseydin

0|0
    0|0
    • Niye edewyim ki arayıp özür diliyceklerine para iadesi yapmaya kalkıp beğenmediysen al paranı affedersin hadi oradan git dedikleri için mi böyle esnaflık yapılmaz müşteri herzman haklıdır bana kalırsa onların yaptıkları küstahlık

• bilmem en azından hatalarını düzeltmişler bak

En İyi Erkek Görüşü

• adamların sonuçta emek verdikleri bir ürünü alıp yemişsin, beğenmemiş olabilirsin ama ortada bir alın teri var hacım, ki ürün ordan çıktığında sıcaktı yani yapan adamların bir kabahati yok, adamlara helal olsun yine de gelip iade yapmışlar, yerinde olsam gider veririm parayı çünkü ürünü yemişim.

0|0
    0|0
    • Dostum gider iade ederim ben de şimdi olay iyice yanlış anlaşılıp ters tepebilir gereksiz mevzu büyüsün istemiyorum kardeşim parayı yemiş zaten bende yemese al ihtiyacı olabn birine ver derdim ama o işde geçti

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Adamların kendi hizmeti böyle adamlar soğuk geldi diye yorum yapmanı takmayabilirlerdi. Onlar parayı iade ederken ki düşünceleri zaten müşteri memnuniyetimden. Tamamen helaldir alıp almamak size kalmış birşey tabi

0|0
    0|0
  • helal değil

0|0
    0|0
  • ürünü getirenden kesilmiştir ya da uyarı almıştır helalmı sence

0|0
    0|0
  • afyet bal şeker olsun löp löp et olsun yapacak bişey arada kaldım bende :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...