Ya Arkadaşlar İşide Biz Neden Birşey Demiyoruz Kilisi Bombaladılar Bundan Öncede Kaç Defa Bombalama Ayıptır Yahu?

Yani işlerine gelince işidle alakamız diyorlar ama hiçbirşey yaptıklarıda yok bu terör örgütünden korktuklarını sanmıyorm koca Türkiye Cumhruiyeti'nin eskiden inanmazdım ama artık iyice inanamaya başladım İşidle işbirliği yaptıklarına.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• işbirliği içindeler ondan petrolü kimden alıyoruz zannediyorsun. Hatay devlet hastanesinde ışıd komutanına yani terör örgütü komutanına sen alıp hastanende bakıyorsun. Türkiyeyi her türlü terör örgütünün yuvası haline getirdiler. Anlamakta geç kalmışsın

1|0
    0|0
    • Ben şüpheleniyordm ak partiyi sevmemde bu kadarınıda beklemiyordum ya ne bilym. :/

• Aynen haklısın Walla cidden. Ne dönmeler gördük 2003'ten beri.

• aynen öyle bakalım nereye kadar dönecekler

En İyi Kız Görüşü

• biz ab üyesiyiz ab de 5 ülke dünya üzerinde kontrol ve söz sahibi. rusya suriyedeki olaya karışılmasına son verilmesine veto veriyor. rus uçağını düşürdük diye bile ab bayağı üstümüze geldi. eğer kendi başımıza suriyeye müdahele tepki vs davranışlar sergilersek dünyaya hakim bu 5 ülke yer bizi uluslarası ilişkilerimiz de kalmaz osmanlının çöküşü gibi çökmeye başlarız ki daha dik durmayı bile zor beceriyoruz. ayrıca ışide güçlü ülkeler çıkar amaçlı destek veriyor kendi başımıza bişey yapamayız.

0|0
    0|0
    • Ne yani sırf milletin zevki uğruna halkımız ölsün mü seyirci mi kalalım

• Uluslararası ilişkiler uğruna halkımızın ölmesine seyirci kalamam k. b.

• ya sana insanların ölmesi hoşuma gidiyo mu diyorum? türkiye suriyeye müdahele edemez diyorum sadece ederse de türkiyenin başına kötü şeyler gelir diyorum. e bu kadar meraklıysan umrumda değil ab siymiş ilişkileriymiş siyasetiymiş diyosan git ışide kafa tut o zaman. türkiyede beyinsizler amma çok artmış ya insanlar bilmedikleri konularda dır dır abuk subuk ne kadar rahat konuşur oldu. bilmiosun bilmediğini kabul da etmiosun tam bir cahilsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Güçlü devlet olduğumuz için iplemiyoruz.
    "Bombalasa ne olur la ahıahıahı" modundayız..

2|1
    0|0
  • Adamlar sınıra takviye yapıyor ve daha fazlasıyla karşılık veriyorlar. Neredeyse hergün jetler ile bombalıyorlar. Daha ne bekliyorsun?

0|0
    0|0
    • Uydurma o haberler diyorlar.

• Nasıl uydurma :D Bu tür şeyler hakkında nasıl uydurulma şeyler olsun. Çıkıp bir asker yok öyle bir şey olmadı, bir yere gitmedik desek hükümet kalır mı hiç? :)

• Umarım dediğin gibidir.

• Oy verirken iyiydi @soran
    Simdi ah çekme dostum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...