Bunalımdayım. Bu durumda olanlar ya da geçirenler bir baksa?

uzun zamandır sevgilim yoktu. sonra bu sene birisiyle çıkmaya başladım o da sanal. çok çirkin değilim ama özgüvensiz gereksiz bir tipim. sevgilim buluşmak istedikçe kaçıyorum beni görünce terkedecek diye. tipimden, huylarımdan, varlığımdan rahatsız oluyorum. intihar etmeye çalıştım ama yemedi onu bile beceremedim. ve ailem de dahil kimse bu saçma sapan hallerimin tam olarak farkında değil. yardım da alamıyorum bundan dolayı. derdini s*keyim diyebilirsiniz. haklısınız. bu soruyu da neden yazdığımı bilmiyorum. sadece içimi dökmek istedim..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes gibi çeşitli telkinler verebilirim. Psikolog'a git. Veya yardım al. gibi kelimeleri söylemekte özgürüm. Sende dinlememekte özgürsün. Kendi bildiğin gibi yap. Nasıl olsa birileri için birşey yapmaya çabalasan da sonuç alamayacaksın. Küfür et. Rahat konuş , kimseye açıklama yapmak zorunda olmaığının farkında ol. Zaten kimse senin farkında değil. Birilerinin umurunda olsan sana yaklaşımları daha farklı olmaz mıydı? Sen söyle !

Hallerin saçma sapan olmasının bile birden çok nedeni vardır. Bırak. Herkes normal olmak ve normal bir yaşantı sürmek zorunda değil. Nefret ettiğin şeylerden uzak dur. Çalış.. Ya ders çalış ya da bir iş bul orada çalış. Kimse yine farkında olmayacak senin. Bu yüzden dediklerime de alış.. Alışkanlıklar sonrasında akışkanlıklarda gelişir. Kimseyi s*klemezsin. koy gitsin. Millet senin farkında değilse. Kendin gibi ol. Deli ol. Manyak ol. Arada kendi kendine gül. Müzik dinle. Birileriyle birlikte olmak istiyorsan bunu yap. Zaten durumun böyle giderse üç beş yıla kalmez kalben çöküş yaşarsın. Öyle olursa da benim gibi olursun. Boşver. Hasta da olsan , ölsen de hayat devam edecek kalanlara bir şekilde.. Öldün. Toprağı atar giderler. Hasta oldun. Yine kendine derman olacaksın. Karar senin. İstediğini yapmakta özgürsün !

0|0
    0|0
    • 3ay

En iyi görüş seçtiğin için bende çok teşekkür ederim. Çok naziksin..

En İyi Kız Görüşü

• ya canım sen özelsin. herkes özeldir... kendini ne olursa olsun kabul et. emin ol o zaman birçok kişi peşinden koşacaktır.. değerini bil.. dertleşmek iwtersen yazabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dök tabi içini. Asla içine atma. Öncelikle takma şu tip meselesi. Her şeyden önce insan olmak önemli. Güzel olanlar sanki cok mu iyiler? Sen sev kendini kendine saygı duy bakımlı ol kimseyi umursama. Sen kendini sev ki insanlar da seni sevsin. Kendinle barısık ol.

0|0
    0|0
  • canımsın yaaa

0|0
    0|0
  • eminim güzelsindir

0|0
    0|0
  • uhhaaa uzulme bayagnnnn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2