Ağır bir kız olmak için ne yapmalıyım?

Normalde her şeye tebessüm eden bir kızımdır ama etrafımdaki insanlar tarafından farklı anlaşılıyorum sürekli hakaret ediliyo bana ve kimsenin bana saygısı kalmadı ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Kilo alim anladım ya off

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• Neden sana öyle davranıyorlar tebessüm etmekte ne var?

1|0
    0|0
    • Ya böyle dedikleri her şeye gülümsüyorum ama onlar yanlış anlıyolar sen niye her ota b*ka gülüyosun diyolar

• Değişme. Seni anlayan insanlarla takıl.

En İyi Kız Görüşü

• Mesafeli ol.
    Herkese kapını açma.
    Degmiyor zaten. Bunları önlemek için mutlaka mesafeli ol.
    Sana kötü davrananla konuşma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ciddi ol.

1|0
    0|0
  • Ağır bir kız olmak değil mesele. Hiç bir kişiye kalbini ve düşüncelerini tam olarak açma. Yani klasiktir insanlara kalbini ne kadar açarsan o kadar seni üzerler. Bırak biraz gizlin saklın kalsın unutma anlattığın her şeyden vururlar seni.

1|0
    0|0
  • Sen olduğun karakteri değiştirmek istiyorsun kim için? Etrafındakiler için. Onlarmı yaşıyor senin hayatını? Sanmıyorum. Seni kabul etmeleri için onların istediği gibi olman gerekmiyor. Kendin ol değilmeye çabalama zaten olmaz...

1|0
    0|0
  • ciddi dur her lafa atlama oturuslarına dikkat et sözlerini önceden sec. Erkeklere karşı her zaman ciddiyetini koru. İffetli bir kadın ol ve son olarak namaz kıl

1|0
    0|0
  • kilo alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kilo almalısın dhdjdjjd ya off.

0|0
    0|0
  • Biraz arka planda kal... arka planda kalıpta kendini bir şeyden mahrum etme... haddini yerini bil. Adamına göre davran. Prensiplerin olsun. İnsanlara karsı "Hayır"ların olsun.

1|0
    0|0
  • yani ince çizgiyi kaçırıyormuşsun :)

1|0
    0|0
  • Agir kiz olmak istiyorsan kilolu olmalisin :)

0|0
    0|0
  • çok yemeli kilo almalısın :)

0|0
    0|0
  • kilo al

0|0
    0|0
  • kilo al

0|0
    0|0
  • Takma ve, her erkekle arkadaş olma. Gerekirse evlenelim, aşamalar halinde öğreniriz beraber...

0|0
    0|0
  • ağır olunmaz, ağır doğulur :)

0|0
    0|0
  • Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol, takma kimseyi

0|0
    0|0
  • Ceplerine tas koy. kaya koy agir olursun

0|0
    0|0
  • Kilo al

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• bence sen baskalari icin degisme onlar seni oldugun gibi sevsinler ama rahtsiz edici bir karakterin varsa ve bu onlari rahatsiz ediyorsa onlarla konus ista arkadaslar kusura bakmayin ben boyleyim eger sizi rahatsiz edici veya kotu bir karakterim varsa lutfen allinmayin ve ben boyleyim bu zamandan beri hep boyleydim belki degisemem ama tavirlarimla dikkat etmeye calisacam kusura bakmayin diye soyle

1|0
    0|0
  • Sesli felan gülme yeri geldiğinde konuş hep konuşma öyle sakin ol oturuşuna kalkışınada dikkat et 😇

1|1
    0|0
  • Aslında çevrene bağlı bir şey mesela bende çok tebessüm eden biriyim ama bu bana saygılı davranılmasına aynı zamanda da sevilmeme neden oluyor...

1|0
    0|0
  • herkese bakma herkesle çıkma ne bilym benm gibi ol. d

1|0
    0|0
  • salla onları. nasıl mutlu oluosan öyle yap

0|0
    0|0
  • Çok uzun anlatılmaz.

0|0
    0|0
  • Olgunlaşınca olur.

0|0
    0|0
  • Önce senin kendine saygın olsun. İlk kural

0|0
    0|0
  • ne gibi hakaretler?

0|0
    0|0
  • Kaplumbağa besle o taktik verir 😁

0|0
    0|0
  • gülmsemeyi hafif kız olarak algılıyorlarsa bu onların problemi sen oturmanı konuşmanı bildikçe hiç kimse sana bir şey diyemez gülümsemenin neresi şey lan böyle saçma sapan şeymi olur

1|0
    0|0
  • Kilo al mfksmdfsdkm

0|0
    0|0
Yükleniyor...