Kredi çekimiiii?

Şimdi olay şu Bir kişinin 6 milyar borcu var ve 4 gün önce iceri girdi. yattığı hergün 20 tl kesiliyormus. Şimdi ailesi 6 milyar kredi çekecek ama kişinin üstunde onceden cekmis oldugu krediler var çekemezmi sizce yardimci olurmusunuz?

Güncellemeler:
Bilen yokmuu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• o parayı çıkınca ödeyecek

0|0
    0|0
    • ciktiginda borcu kalmamis olcak zaten yattigi hergun para kesiliyo sen yanlis anlamissin

• bence sen düzgün anlatamadın. borcu ödeyemediği için yatıyor yazman gerekirdi. diğer türlü yatanlar çıkınca ayrıca para ödüyor çünkü. kaldıkları yedikleri için

• Evet onu demek istedimde konu Şu an kredi cekebilirmi ya da cekemezmi muhabbeti zaten

• Kredi cekemez

0|0
    0|0
  • Kişiye bağlı mesela benim şu hayatta 23 yılımda çevremde hani bir para verdiğimde rahat rahat geri alabileeğim ben istemeden getirir bir şekilde bulur verir beni mağdur etmez dediğim yalnızca 1 kişi var ona verirdim. Onun dışında hiç kimseye para vermem çünkü mağdur olmak istemiyorum kimsenin peşinde koşup paramın peşine düşmek için uğraşmak istemiyorum sinir stress sorun yaşamak istemediğimde kazıklanmak mikrop insanlarla uğraşmak istemediğimde vermem ölsem vermem.

0|0
    0|0
    • Bankadan kredi cekcek zaten birinden istemicekler

• tamam ben yanlış anladım. Muhtemelen çekemez bankacılıkta borç durumları ödemeler vs bütün bankalarda bu veriler bulunur hepsi birbiriyle bu verileri paylaşır düzensiz ödemeleri varsa diğer çektiği krediyi ödememiş veya ödemiyorsa kimse kredi vermez neden versin ki?

• Onlar odeniyor suanda diger kredilerde ucuk kacik fiyatlarda cekilen krediler degil ihtiyac icin olan krediler bankayla konusulsa bu konu cok ihtiyac oldugu icin cekilinecek para oldugu soylenilirse verilebilir belki

Kızlar Ne Diyor 1

• Ailesi kendisi çekecekse belli bir gelirleri varsa çekebilirler içeri girmiş bir insan çekemez zaten

0|0
    0|0
    • Yok iceri giren kisi degil annesi cekecek

Yükleniyor...