Eskiden ben müslümanken namaz kılıyorum diye arkadaşlar bana ayı derlerdi. şimdilerde bir garip?

hiç unutmuyorum bir keresinde teravih namazına gidecektim. akşam mahallede oynuyoruz tabi kızlarla falan. oyunun ortasında ben dedim camiye gidiyorum. güzel bir kız vardı alt sokakta oturan ismi buket. bana dediki camiyemi gideceksinn aaa ayımısın sen? demişti. şimdi ateistim tabi. cami yansa su dökmem :) şimdiki kızlar namaz kılan, kuran okuyan erkeklere aşık oluyor falan şakamı bu gerçekmi? instagramda kuran okuyan bir genç gördüm, altına kızlar yorum yapmış : aşık oldumm off vs.. :) parası içinmi aşık oluyolar yoksa?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• şimdi değerler trend oldu çok popi:) herkes bunda hemfikir.. yani hakim bir havanın rüzgarına kapılanlar çok ama sen eskiden düzene muhalifmişsin şimdi de yine muhalifsin gibi de okunuyor:) ben bunu bir duruş olarak anlamak isteyip inancına bişey dememeyi seçerim. bu arada kızlar yakışıklı, zengin, karizmatik her erkeğe aşık olurlar:)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• mevsimlik müslüman dedikleri bunlar oluyor, maalesef camiiye gidenlerin çoğu da böyle,

0|0
    0|0
    • sen dört dörtlük müslümansın dimi

• @myname06 adam kamu görevlisi orda milletin hakkı var işini yapsın diye maaş alıyor film izlesin diye değil, kul hakkını gözetmedikten sonra ibadet etse ne olur etmese ne olur

• şahıslar üzerinden muhabbeti sevmiyorum ben. köy evinin önünde oturan kocakarı muhabbetine dönüyo bak bu senin muhabbet. göreviyle ilgili hatasından dolayı amiri ceza vermeli o kişiye.

Kızlar Ne Diyor 4

• Belli ki çok saçma insanlar var çevrende. Sende zamanla saçmalaştın işte.

0|1
    0|0
  • belki dalgasına yazmışlardır bana çok garip geldi :D

0|0
    0|0
  • Namaz kilan insana ayi demek nasil bir hayvanliktir. sen bu yuzdenmi ateistsn

0|0
    0|0
  • :( üzüldüm adına. Neden oyleyken böyle bir hale geldin. Ne değiştirdi seni böyle.

0|0
    0|0
    • aşşağılanmak. anladınmı

• doğru haklısın. şefkat çok önemli. arkadaş çevreside çok önemli.

• @myname06 evet maneviyat çöktü mü toparlamasi çok zor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...