Dogum gununuz unutulsa ne hissedersiniz?

Annemle babam haricinde sevdigim hicbir insan dogumgunumu hatirlamadi, sevgilim, en yakin arkadasim... tum gun evde oturdum oylece ve nerede hata yaptigimi dusundum. Tamam cok abartan biri degilim boyle syleri ama insan en yakinindan bir telefon bekliyor en azindan haksiz miyim? Sizin basiniza hic boyle bir sey geldi mi ve geldiyse ne hissettiniz?

0|0
18|21

En İyi Erkek Görüşü

• Her sene yaşayınca alışıyorsun rahat ol.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu zamana kadar benimkini bitek annem kutladı zaten. Ki hep arkadaşlarım tanıdıklarım için pasta yaparım özenerek süprizler hazırlarım. Hiçte beklentim yoktu ama 18 e girerken dedim 18 hani kesin özel birşey olur. Annem bile doğum günümü unutmuş. Yazıklar olsun böyle dünyaya. -.- gayet iyi anlıyorum seni.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hatayı karşı tarafından bir şey bekleyerek yapmışsın. Ben doğum günümü kimseye söylemem. Doğal olarak da kimse kutlamaz. Bunu kabullendim. Kabullenince de sorun olmuyor zaten :) Ben seni gerçekte tanımasamda sevdim. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere...

1|0
    0|0
  • Aynısı olmuştu bunu sorarak kötü şeyler hatırlattın. Napıcam sadece bir telefon bekledigimi çok birsey bekledigimi söyledim sitem ettim. Sevgilim lise sondaydi hazirlaniyordu baya da caliskandi üstüne gitmedim.

1|0
    0|0
    • Kusura bakma... bende dogum gunum bittikten sonra soyledim neden bitincr soyluyosun tribi cektim ustune sucluluk psikolojisi iste...

• bir de neden sonra söylüyorsun demiş. Fiiii. Tam dayaklık bunlar da işte yapacak bişey yok sitem etmekten başka 😊

• "Ben kendim hatırlamıyorum, bankalar falan sağolsun."

1|0
    0|0
  • son 2 yildir diger sosyal paylasim sitesinden beni tanimayan insanlarin iyi dileklerini saymazsak , kutlanmiyor , kendi kendime kutluyorum artik

0|0
    0|0
  • doğum günümü başkaları hatırlatıyor valla :)

1|0
    0|0
  • Anne baba kafi.

0|0
    0|0
  • umursamam

0|0
    0|0
  • 24 Nisan doğum günüm. Ve babaannem hariç kimse hatırlamiycak çok iyi biliyorum. Pek umurumda da değil zaten. O yüzden hiç bir şey hissetmem. Normalde de hiç bir şey hissetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bişey hissetmem

0|0
    0|0
  • hadi yine iyisin evdekilere ben söylüyorum doğum günüm diye söyleyincede biiz biliyoduk tabiii diyolar ahaha :D

0|0
    0|0
  • Hiç hatırlanmadığı için unutulması diye bir durum olmuyor.

0|0
    0|0
  • yahu ben bile kendi doğum günümü unutuyorum başkası unutsa ne :)

0|0
    0|0
  • Bişey hissetmem zaten kendim de kutlayan biri değilim

0|0
    0|0
  • sende onlarınkini kutlama benim gibi ne ölülerine giderim bundan sonra nede dirilerine

0|0
    0|0
    • Ya ben en yakin arkadasimdi onun dogumgununde neler neler yaptim param olmadigi halde aileme dilendim para aldim son kurusuna kadar harcadim kiz bir mjutlu yillar demesi birde cok yakiniz kardes gibi

• dogum günün olunca facede instagrmada bütün uygulamalarda bangır bangır arkadaşının dogum günü diye bildirim geliyor unutma diye bişe yok artık bu devirde mesafeni koy

• pekte umursamam

0|0
    0|0
  • Zaman oldu kendi doğum günümü unuttum. Çok güldüm sonra

0|0
    0|0
  • Bana kalsa kutlamasınlar daha iyi duygusallık sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Ne olacakki unutlulsun

0|0
    0|0
  • Yanlış kişiler var cevrende

0|0
    0|0
    • Ben zaten basli basina yalnisim

• O zmn iyi kişilerle tanışmayı dene herkes iyi değil ama kötü de degil

• buna niye bu kadar sasırdın ki ben aynen senin söylediklerin gibiyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• ben yalnızım derdim

1|0
    0|0
  • takmam ya boşver sende

1|0
    0|0
  • Hep unutuluyor artık hissizleştim

1|0
    0|0
    • Bende her gecen zamanda hissizlesiyorum artik insanlardan insana fayda yokmus yapayalnizmisim bunu anladim

• Aynen insanlardan bir şeyler beklemeyi bırakalı çok oldu böyle daha rahat

• Benim ki hic unutulmadi daha ama kötü bir durum olur

1|0
    0|0
  • Benimde basima geldi. Bosver uzulme hic. Sende seni onemsemeyenleri onemseme. Dogum gunun kutlu olsun, nice mutlu yillar dilerim.

1|0
    0|0
  • benim annemin unutmuslugu var yani 😂😂

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın yaşamadım ama kesinlikle kötü hissederdim onlara şakayla karışık sor bence belkide gerçekten unutmuşlardır bu da kötü ama en azından bilipde kutlamamak daha kötü

0|1
    0|0
  • hiçbişey önemsemem böyle günleri

0|0
    0|0
  • 2015 senesinde yaşadığım rezillik hemde en yakın arkadaşlarım tarafından bütün aileye rüsva olmada cabası iğrenç bir durum ama sonunda ne oldu hepsi hala en yakın arkadaşımlarım 2 gün 3 gün trip daha sonra insan özlüyor sevdiklerini tavrını belli et hatalarının farkına varıp telafi edecekler eminim

0|0
    0|0
  • Önemli degil ya

0|0
    0|0
  • Keske ben de bilmeseydim..

0|0
    0|0
  • Kötü hissederim

0|0
    0|0
  • Ben de onlarınkini unuturum 😄

0|0
    0|0
  • Oldu evet umrumda bile degil açıkcası. En azından bir yıl daha saglıklı ailemle birlikde bigün geçirdim diye sevindim.😉

0|0
    0|0
  • Kutlamamayı tercih ediyorum , doğum günümü ağlayarak geçirdiğim için.

0|0
    0|0
  • kıyameti koparırım

0|0
    0|0
  • Ağlardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...