Hayatimi nasil duzeltecegim?

Arkadaslar surekli evdeyim ve bombosum. Mezuna kaldim lysye calisiyorum ve surekli bir seyler yiyerek kilo aldim artik psikolojim bozuldu resmen. Birde sacimi falan boyadim igrenc bir insan oldum aynaya bakasim gelmiyor. En yakin arkadasimla aramiz soguk sevgilimden ayrildim ailemle kavga ettim anlayacaginiz her seyi yine batirdim. Ve anksiyete basladi yrniden nefes alamiyorum surekli huzursuzum antidepresanada yeniden baslamak istemiyorum. Hayatimi duzeltmrk icin once zayiflamam gerekiuor ama bogazimi tutamiyorum... kuafore atmam gerekiyor kendimi... ask acisi kalbimi sokuyor gecmiyor... yapayalniz olmak cok kotu

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bende yaşadım bu soruya genelde gizli cevap vermem ama pek görünmek istemiyorum ben baya yalnızdım kimseyi istemiyordum hayatımda evde tıkılıyordum sonra birden dank etti bir yerden başlamak lazım diye baktım aynaya gerçekten dışarıdan gören biri bana ne der Hakkı'mda ne düşünür diye düşündüm çünkü kimse tipi güzel olmayanın içini merak etmez iyi bir insanımdır bende spora yazıldım başladım yavas yavas olumlu şeyler gelişti hayatımda olumlu yorumlar daha iyimser yaklaşımlar çünkü eğer iyisen zaten iyiler seni buluyor sende emin ol eğer kendin iyisen güzel bir çaba ile hayatını değiştirebilirsin hobi edin kendine mesela ben o arada gitarı profesyonel olarak öğrendim senin böyle bişeye merakın var ise yap durma hiçbişey icin geç değil ki

2|0
    0|0
    • Ya cok haklisin tesekkur ederim

En İyi Kız Görüşü

• Inanamiyorum tam tamina Şu an ayni kaderi paylasiyoruz valla önce iyi bir is bulmam lazim öylece kiloda veririm para kazanirim ve yeni insanlarla tanisirim sende yap

2|0
    0|0
    • Bende oyle dusunuyorum ama lysye giricem sinavdan sonra is bakicam o yuzden...

• hayirlisi olsun hepimiz için

Erkekler Ne Diyor 7

• İnsan kendinin doktorudur. Yalnız kaldığında caresizlikten kendi kendini iyi eder insan. Sen şu an birilerinden birsey bekliyorsun. Umudun kalmadığında kendini en iyi tanıyan kişi olarak kendin iyi ediceksin. Ya da bunun farkında olup zayıflıklarından arınıp hiç o kadar bunalıma girmeden direk iyi olmak için ne gerekiyorsa yapıcaksn bunu bilir bunu söyler sevabına bu kardeşin sana.

2|0
    0|0
  • Zamanla düzelir sist

0|0
    0|0
  • Daha kötüleri de var, emin ol. O yüzden bence haline şükret.

0|0
    0|0
    • Zaten oyle ama acilari uzuntuleri kiyaslamak cok sacma birazda hassasiyet meselesidir by

• Neden kor olma riskin var? Cok gecmis olsun umarim her sey duzelir

• Bir hastalıktan dolayı, Devic diye. Teşekkür ederim. Demek istediğim şu; her ne olursa olsun bir şekilde her şey düzelecek, sadece sabret ve güçlü ol.

• zamanla..

0|0
    0|0
  • göster kendini nasılımda diyelim ki şunu yap canım bunu yapma birde sevgili yap kendini iyi hissesedeceksin

0|0
    0|0
    • Yaptim ama katlanamadim ayrildim ya kimseye tahammul edemiyorum

• nasıl katlanamadın sana davranışlarımı genelde bende dahil seks isteriz sende seks için geldi seni hoş etmek için değil diye mi ayrıldın

• Yapa yalniz olmak senin secimin

0|0
    0|0
  • hewerşey senin elinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Depresyondasın. Depresyondan kurtulmanın tek yolu düzenli spor yapmaktır. Spor mutluluk hormonlarımızı dengeliyor, bende bir dene derim.

2|0
    0|0
  • Once kendin icin biseyler yapmalisin, baskasina guzel ya da basarili gorunmek yerine kendini iyi hisetmek icin, kilo ver spor yap sacini sekillendir falan filann

0|0
    0|0
  • Aynı ben. Hayatımı düzenemi sokayım yoksa üzenemi?

0|1
    0|0
Yükleniyor...