Küçükken hiç fare gördünüz mü?

Yavru fare buldum kutuda elime aldım :D peki siz küçükken fare elinze aldınız mı gördünüz mü?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• tarlada paçamdan pantolonuma girdi sülalecek tarladaydık bir anda paçamdan yukarı doru birşeyin girdiğini farkedince çıkardım pantolonumu yılan sandım çok korktum heyecanlandım pantolonu aşağıya indirince fare yukarıdan çıktı atladı ve gitti bir baktım sülale bana bakıyor :)

0|0
    0|0
    • Allah seni iyi bir anıymış :D

• :) :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir kedinin bir farenin kuyruğunu ağzıyla tutup yemeye gittiğini ve arkasından sürüyle kedinin kovaladığını,, bir adamın taşla farenin kafasını ezdiğini gördüm ve yolda neredeyse her hafta/ay pestili çıkmış bir fare görüyorum. Eh, şehir yerinde çok az rastlanıyor :D.

0|0
    0|0
  • çokkkkk

0|0
    0|0
  • fareden korktuğum kadar hiç bişeyden korkmam

0|0
    0|0
  • gordm

0|0
    0|0
  • nasıl bir küçüklük yaşadın? Ğ :D

0|0
    0|0
  • fare ele alınmaz

0|0
    0|0
    • ama ben yanlışlıkla elime aldım bıraktım zten

• çok iyi yıkamalısın farelerde oluşabilecek ve bir çoğu insanı öldürebilecek kadar çok bakteri barındırırlar,

• Farelerle içli dıslı ilişkilerim vardı.

0|0
    0|0
  • gördüm hatta karanlıkta koşarken üstüne bile bastım viciiiik diye ses çıkarmıştı

0|0
    0|0
  • Kremitin üzerinde fare yavruları bulmuşum ekmek yapan kadınlara göstermeye gitmişim kadınlar korkup kaçmışlar annem anlatmıştı ama hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • çok yakaladım

0|0
    0|0
  • eweett fare gördümm

0|0
    0|0
  • Ahahaha ne yürek var sende öyşr

0|0
    0|0
  • Gördüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Cok 😒

0|0
    0|0
  • tuvalatte afedersin scıyodum o zaman delikte fare varmış aman tanrım didim ayrıca fare ele alınırmı ıyk

0|0
    0|0
  • Evet , ses çıkarması hoşuma gitmişti kuyrugundan tutup sallamıştım :D hala da çok korkmam fareden

0|0
    0|0
  • Hayatta elimi suremem ama gormustum oyuncak gibiydi

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evde cirit atarlardı eskiden ama elime almadım kırsal kesimde müstakil evlere çok girerler

0|0
    0|0
  • Gördüm ama elime almadım alamam :)

0|0
    0|0
  • En son gördüğümde korkudan ağlamıştım. En korktuğum şeylerden biridir.

0|0
    0|0
  • Evet gördüm 😱

0|0
    0|0
  • Benim yatağıma girmişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...