Yaşım 24 yaşlılık psikolojisi başladı bende nasıl kurtulabilirim?

Tanıştığım kızların yanında kendimi yaşlı hissediyorum eskisi gibi enerjik ve konuşkan değilim çoğu zaman susuyorum konuşmak istesem dilim takılıyor dilim sürşüyor kendimi çok itici buluyorum eskiden daha farklıydı önerileriniz ve samimi fikirleriniz için teşekkürler..

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bunu ben konuşacak bir konunun olmamasına bağlarım. Daha fazla kültürlü olman gerekir. Bu da daha fazla kitap okuman, daha fazla insanlarla sohbet etmen, daha fazla konuda bilgi birikimine sahip olman, daha fazla gezmen gerekir. Bunların haricinde bir tavsiyem var, bence al eline kalemi, boş zamanlarında boş bir kağıda hikâye yaz. Herhangi bir konuda olabilir. Hayal gücünü geliştirir. Bu da herhangi bir sohbette senin konu bulmanı kolaylaştırır. Hobin olsun, bir konuya ilgin olsun. O konu hakkında söz açıldığında atıl, bütün bildiklerini güzel bir üslupla dök. Güzel bir üslup kazanman için de şiir oku ya da şiir dinle. Tiyatroya git, o da çok geliştirir. Bir söz oku, etkileyici olarak. Aynı filmlerde hayranlıkla izlediğin karakterlerin söyleyişi gibi. Umarım yardımcı olur bu :).

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ediyorum bunların bana kısmi şekilde yardımcı olacağına eminim.. ancak şu var ki ben çokta gezdim, çokta okudum, yaratıcılığım yazmışlığımda var tiyatro oynamışlığımda var, gitar çalıp şarkı da söylüyorum, neredeyse her konuda fikirlerim de var.. Önceden daha konuşkan sempatiktim.. Ancak şu son 2 senedir fikirlerimi dışarı vurmaktan yana sıkıntılarım var dediğim gibi enteresan biçimde yaşlılık psikolojisi başladı..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...