Bankamatikte kavga ettim. Hangimiz hakli?

Asiri sira vardi tam onumdeki bankamatige gecti sira tikandi para yatirmaya calisiyor bir turlu beceremiyor 3-5 kere ayni islem icin ugrasti telefon etti falan artik aksilik varsa birakin dedi biri. Ben de yeter be kardesim diye bagirdim maganda misin asabimi bozma diye cikismaya calisti bayagi bir gerginlik oldu. Haksiz miyim?

Güncellemeler:
Siz olsaniz benim gibi kavga eder miydiniz?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Haklisin bilmiyosa bilen biri ile gelcek 2 dk lik islem icin 15 dk ugrasip vakit caliyolar

1|0
    0|0
    • Siz de kavga eder miydiniz?

• Seker hastasiyim ben sinirler biraz gergin ama cok mu ayip etmisim

• Ya askinda haklisin da tepkin biraz fazla olmus. Yoksa ilk ayibi o etmis o kadar insani oyalarak o yuzden cok takma cok mu ayip oldu diye

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bankamatikte çok oyalananlara veya peş peşe bir sürü işlem yaparak milleti bekletenlere ben de ifrit oluyorum..

0|0
    0|0
    • Ben de biraz sert cikmisim sanirim

• Biriktirip biriktirip patlayanlardansın sanırım.. Ben de öyleyimdir..
      Burcun koç mu?

• Akrep. Yukselenim koc

• 1-2 kere denedin baktın sorun yaşıyorsun müsade et millet işini görsün. En ifrit olduğum şey.

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Bir taneniz yardım etmeyi dūşūnmūyor adama.. Yapamadı gitsin diyor. Īnsanlara yardım etmeyi öğretmemişler size, kabahat sizde değil. Sizi eğitenlerde

0|0
    0|0
    • Gencecik kiz ya telefonla oynamaktan yapacagi isi karistirdi. Yapamayacak biri olsa tabi yardim ederdik

• Yeni islem *

• Dayak yerdi, yemezdi bilemem. Bu işler lafla olsa idi 50 tane leşim vardı şimdi 😃 neyse olan oldu biten bitti geçmişler ola

• Yani simdi senin acindan haklisin onun acisindan da belki para bekleyen birine atmaya calisiordur.. Yani bilen birisi yardimci olsa daha iyiydi

0|0
    0|0
    • Gencecik kiz ya telefonla konustu gonderecegi kisiyle iletisim kurmayi bilmiyorpar abuk subuk hata yapiyorlar kimin telini versek falan diyorlardi

• Yani haklisin bosver kafaya takmaya degmez :)

• Haksızsın.😁
    Öyle yapanlara diyorum ki; " hangi hisse senedini alıyorsun"😅😅

0|0
    0|0
  • Haklisin da kavga cikarmaya calismqn hata. Uyarirsin biraz beklersin. gerçi bagirmadin mi da olmuyor. Bosver knk iyi yapmişsin :D

0|0
    0|0
  • Bankamatik haklı :D

0|1
    0|0
  • Haklısın :) Ben onlara atm ile sevisenler derim :)

0|0
    0|0
  • Adam haksız olabilir. Keşke içinizden biri yardım etseydi sanırsam o sizlere uymaz!

0|0
    0|0
    • Gencecik kiz telefonla oynamaktan yapacagi isi dogrutamadi

• Telefondan yardım alıyor ise hala benim tezim geçerli yok dediğiniz gibi oyun oynuyorsa o zaman biraz haketmiş.

• birazcık haksızsın. çok kalabalık varsa ben işimi bitirmeden ayrılmam ordan. az kişi varsa kenara çekilirim. sonra tekrar denerim. arkamdan konuşan laf atan olursada kavga ederim. sonuçta sıra onun ne olursa olsun çekil diyemezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın. isterseniz sonra bir daha deneyin biz de bekliyoruz derdim ben.

0|0
    0|0
    • Cok musade ettik yani herkesin sinirler gerildi arkamdaki kiz da bana yardimci oldu sonra bozuk bir atmyi actirmislar

• Haklısın haklı 😊

Yükleniyor...