Özgüven eksikliği yardım :( ?

arkadaşlar küçüklükten beri sessiz içine kapanık biriyim, özgüven problemim var bu durumdan nasıl kurtulabilirim? lütfen ciddi önerilerde bulunursanız çok sevinirim :(

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bendede utangaclik cekingenlik vardi onceden psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenlik utangacligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ice kapanikligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• profesyonel yardım almalısın aşılamayacak bir problem değil canını sıkmana gerek yok :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...