Çok Kıllıyım Çok Terliyorum Psikolojim bozuk Ne Yapmalıyım?

Arkadaşlar bugün içimdekinleri gerçekten yazacam kimseyle konuşamamaktan bıktım
ben size gerçek söylüyorum 18 yaşındayım fakat aşırı kıllıyım bacaklarım gözükmüyor heryerimde kıl var tüyde değil kıl vicüdümda sadece elimin altında ve ayak altında kıl yok göbeğim, p*pom , bacağım, koltuk altım , sırtım ve heryer benimle çoğu kişi dalga geçiyor ve gerçekten psikolojim çok bozuk ama kimse bu psikolojimi anlamıyor birde bende ter hastalığı var koltuk altım hemen ve çabuk terliyor 10 dk da sırılsıklam bu durumdan çok fazla şikayetçiyim utanıyorum o terin gözükmesinden çok fazla utanıyorum o yüzden hep içime kapanığım fakat yinede arkadaş çevrem var Allaha şükür fakat bir etkinlik olduğunda gitmek istemiyorum ter niye oluyor bilmiyorum çünkü sıcak olmasa bile terliyorum millet bana asosyal diyor babam biyere çıkmıyosun diye çoğu yere götürmek istiyor karşılık verince dayak yiyorum bu sorunlarımı bir gün anlattım ve sen abartıyorsun saçmasapan konuşma diye kafaya bile takmıyorlar gerçekten hiçbiryere gidesim yok tek derdimi anlatabildiğim kişi bilgisiyarım bazen not defterleriyle falan konuşuyorum belki sizde abartıyosun diceksiniz ama gerçekten ben takmamaya çalışıyorum ama olmuyor lütfen yardım edin arkadaşlar lütfen

1|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle Rabbim şifa versin
    Abartıyorsun demem çünkü herkesin taktığı bişiler mutlaka olur
    Koltuk altında ki terleme için driclor rollon al eczaneden ve uygula gerçekten etkili

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Doktora git hormonla alakali. Sonra da epilasyon

0|0
    0|0
Yükleniyor...