Çocuklar inanın güzel günler göreceğiz? bu çocuk bayramından sonra çocuklar daha güzel günler görecek mi?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir iktidar varken afedersin nah görürsünüz o güzel günleri

0|0
    0|0
    • iktidardan mı yoksa eğitimsizlikten mi? ya da çok fazla yanlışlıktan mı?
      tekbaşına iktidar değil etken

• ben bir şeyi savunmuyorum.
      iktidarıda savunmuyorum.
      sen neyi nasıl anlıyorsun onuda halen anlamış değilim :)) buda entresan tabi

ben dedim hükümet her boktan sorumludur diye
      ülkede olan herşeyden hükümet sorumludur sorumluda olması gerekir ülkeyi yöneten onları
      herşeyden hükümet sorumludur lafımı nasıl anladın onada hayret
      bizim ülkedeki eğitim afrikada bile yoktur o kadar salak bir eğitim var
      onun için ailelere büyük görev düşüyor diyorum

• ;)) çok doğru

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Gelecek biz gençlerin elinde, cocuklarimiza guzel gunleri biz gostermeliyiz. Oyle guzel olur olmaz falan ben kenarda durup izliyim ile degil, kendi irademizle emek sarfetmemiz lazim. Hadi oy verin 😄😄😄 siyasetci gibi konustum

0|1
    0|0
  • Biz göremedik o güzel günleri bizden sonrakiler çok zor. Çocuğumuzu okula bile gönül rahatlığıyla göndermediğimiz çağda ne güzel günleri

0|0
    0|0
  • buguuun 23 niiisaaan, nah neşe doluyor insan😏

0|0
    0|0
  • Cocuklar icin uzuluyorum. Bu amane cocuklari bagimli yasiyorlar

0|0
    0|0
    • ben çocuklara değil çocukların çocuklarına üzülüyorum bozuk yetişen neslin çocukları daha az şanslı olacak çünkü şimdi bu zamanın çocukları için çalışan kişiler var
      neil değişince oda olmayacak...

• 82 liyim ben. Son sokak cocuklari 85 lilerdi. Bizim cocuklarimiz hep mutsuz kaprisli huzursuz vakit yetmeyen cocuklar.

• yaştaşız sizinle
      bunun sebebi ben görmedim yapmadım o yapsın olabilirmi ben im olmadı onun olsun dedik
      çalıştık hep ona baktık maddeten onu zengin ettik ama çalışırken maneviyatını unuttuk...

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanırım hayat hepimiz için kötüye gidiyor

0|1
    0|0
  • Hep öyle deniliyor; ''Güzel günler göreceğiz!''

0|0
    0|0
    • size gününüzü göstereceğiz demenin daha kibar yolumu sence bu?

• Hayır ''çocuklara söylenilen bir yalan'' tabi herkes farklı düşünür ama ben böyle düşünüyorum.

• Hayır

0|0
    0|0
  • İnsallah guzel gunler gorecek bu ulke :)

0|0
    0|0
  • Turkiyede cocuklar icin guzel gunler mi? Hm yobazlaşan halk ile pek sanmiyorum.

0|0
    0|0
    • yobazlık neden kaynaklanıyor sence

• Bir kereden bir sey olmazcılar

• insanların bu zihniyete nasıl gdldiklerini araştırmak lazım ve bunun için çözüm yolları bulmak lazım
      insanların her türlü maddi ve manevi açlıklarını doyurmak için neler yapılması gerek bunu bulmak gerekiyor .

Yükleniyor...