Aile bireylerinizden en iyi anlaştığınız ve hiç anlaşamadığınız kişi (ler) kim?

Ailenizde mutlaka bir tane de olsa iyi anlaştığınız ve yine bir tane de olsa hiç anlaşamadığınız birisi vardır. Siz kiminle anlaşabiliyorsunuz? Kiminle anlaşamıyorsunuz? :)

0|0
23|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• 2 ablam var biriyle çok iyiyiz. diğeriyle kedi köpek gibiyiz :S

1|0
    0|0
  • aile bireylerimden annem babam. kardesimle. aram cok sukur iyi; halam teyzem babannem. ananem. dayilarim kuzenlerle amcalarimla gorusmuyorum uzun. senelerdir

1|0
    0|0
  • Benden bes yas buyuk teyzemle iyi anlasirim, amcaoglum akraniz, seytan gorsun yuzunu...

1|0
    0|0
  • hepsiyle anlaşırım annemle biraz anlaşmayızz

1|0
    0|0
  • abimle hiç anlaşamam anlayışımız farklı herzaman uzak durmaya calışırım ne zaman yakınlaşsak beni kızdırır, anlaşabılırsem annemle anlaşırım o da abimi tutunca ondan da uzak durmaya calıştığım zamanlar olur yani

1|0
    0|0
    • Abiler😄

• Yok biz çok didişiriz sadece. Böyle de düşünmem :)

• beni bu noktaya getirdi yani napayım 5 km uzaktaki evime bırakmadı arabayla otobus durağına bıraktı elimde fındık dolu iki poşetle ondan beri sinirliyim buna

• Hepsiyle aram iyidir

1|0
    0|0
  • Herkesle anlasırım

1|0
    0|0
  • Hepsiyle anlaşıyorum

1|0
    0|0
  • Annem anlaşırım. Babam'la anlaşamam. Kardeşlerimle durumu bağlıdır :)

1|0
    0|0
  • Kimseyle anlasamiyorm

1|0
    0|0
  • Annem sonra ablam geliyo

1|0
    0|0
  • Hicbiriyle anlasamiyorum😄😄

1|0
    0|0
  • Dedem Bir tanedir :)

1|0
    0|0
  • En iyi anlaştığım : İç sesim
    Hiç anlaşamadığım : Herkes

1|0
    0|0
    • Bu da güzel :)

• Herkes çıkarı peşinde , ailen dahi olsa illa ki senden bir çıkarı vardır. Önceleri inanmazdım. Ama gözümle gördüğüm için ve hatta görmekle kalmayıp yaşadığım için inanıyorum. Ailenin büyük çocuğu olmakta enteresan bir durum. Söz konusu olan , kimsenin senin düşüncelerine ihtiyacının olmadığını sürekli yüzüne vurması. Ve alçak konumuna düşmen. Ailen seni kaile almıyor. Kardeşim de bu durumları görüyor ve o bile kaile almıyor. Kızdığım zaman ise '' O benim kızım'' ifadesi kullanılıyor. Demek ki ben or.. cocugum. Buradan bu anlam çıkıyor. Akrabalarımla da görüşmem. Sevmiyorum çünkü. Onlarda aynı şekilde çıkar peşindeler. Ben ev aldığım zaman araya emlakçı gibi girip benden zamanın birinde 2000 tl alan dayım var. Akabinde yapmış oldugum birikimi '' Zor durumdayım.'' diye isteyen teyzem. Benim zor kazandığım parayı oğlunu tatile göndermek için istemiş. Zor durum buymuş.. Velhasıl Kelam '' Akrabanın akrabaya akrep etmez ettiğini. Akrabanın akrabaya kimse bilmez ne ettiğini...''

• Kardeşim ile çok iyiyiz şükürler olsun

1|0
    0|0
  • ailemin en küçüğü ben olduğum için benim kimseyle anlaşamama gibi bir lüksüm yok herkesle iyi anlaşmak zorundayım.

1|0
    0|0
  • Anlaşamadığım yok ya 😊

1|0
    0|0
  • Muhattap olmuyorum hiç biriyle

1|0
    0|0
  • Baba-anne

1|0
    0|0
  • Ablam en iyi anlastigim abim. hic anlasamadigim.

1|0
    0|0
  • Kız kardeşim hiç anlaşamayız :D

1|0
    0|0
  • ben herkezle anlaşırımda.. kardeş senin prfil resminde neden hep gülerken 32 dişinde görünüyor.. sende bir anormallik mi var :D

0|0
    0|0
    • Duvar gibi olamıyorum. Anormalim bu yüzden evet.

• Şaşırdım.

• yok hanımefendi ben sadece meraktan sordumm. yani sizi gücendirdiysem kusura bakmayınn..

• Hepsi aynı anda

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• Babamla alttan aldığım sürece daha rahat anlaşıyoruz ama annemle çok anlaştığımız söylenemez. Saçma sapan sebepten dolayı tartıştığımız çok oluyor.

1|0
    0|0
  • Annemle iyi anlasiriz
    Babamla aramiz iyi ama farkliyiz

1|0
    0|0
  • Babam ve yine babam, hem anlaşabiliyorum hemde anlaşamıyorum.

1|0
    0|0
  • Çok şükür anlaşamadığım kimse yok ama en iyi anlaştığım kişiler iki tane kız kuzenlerim ve onların bir erkek kardeşi yani erkek kuzenim var onlarla büyüdük onları çok seviyorum resmen olmayan ablalarım ve abilerim...

1|0
    0|0
  • annem en iyi anlaştığım kişi hiç anlaşamadığım kişi yok

2|0
    0|0
  • Hepsiylede bir iyi bir kötü belirsiz :D

1|0
    0|0
  • Bazı kuzenlerimle aram çok iyi bazılarıyla kötü

1|0
    0|0
  • hepsiyle anlasiyorm

0|0
    0|0
  • Kardeşimle aram iyi değil
    Düşündüm de aileden kimseyle aram iyi değil

1|0
    0|0
  • Kardeşiim her ikiside :D

1|0
    0|0
  • Ablam babam

1|0
    0|0
  • Annem le de babamlada çok iyi anlaşıyorum bu araşar kardeşimle aram iyi değil

1|0
    0|0
  • Hepsiyle anlasirim onlar için olurum

1|0
    0|0
  • baba tarafındanki kuzenlerimle iyi anlaşırım anne tarafındakileri pek sevmiyorum :/

1|0
    0|0
  • Anlaşdıgım Ablam
    Anlaşmadıgım Abim 😁

1|0
    0|0
  • En iyi annem en kötü babamla anlaşırım

1|0
    0|0
  • En iyi halam en kotu abim

1|0
    0|0