23 Nisan-19 Mayıs gibi kutlamalara katılmayanların törenler kaldırıldı diye isyan etmeleri haklı mı?

Çevremde bir kaç kişi var. Zamanında şahit olduğum konuşmalarından bir örnek: " 19 mayıs tatil. Nereee gitsek, napsak? "

Hayatı boyunca hiç bir törene gitmeyip, sahip çıkmamış kişilerin törenler olmadığı zaman tepki göstermesi anlamsız değil mi?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu bayramların kutlanması gerekir çünkü bizim milli değerlerimizi yansıtıyor burda herkes hemfikir zaten fakat eskiden resmi tatillerde nerelere gitsek törene katılmamak için bin takla atan 23 Nisan sabahları fosur fosur uyuyan insanlar gelmiş neden kutlanmadı diye ortalığı ayağa kaldırıyor. Şehitlerimiz var diye kutlanmadı ama bence kutlanmalıydı. Lütfen hayatında 3-5 törene zor katılmış insanlar gelip kafa şişirmesin. Biz Almanyada bile milli bayramlarımızda balkona Türk bayrağı asardık ne yazıkki Türkiyede büyüyen cogu insan törene gitmekten aciz. Sorunu kendimizde arayalım aaa neden iptal ettiler diye kimseyi suclamanın anlamı yok

0|2
    0|0
  • Biraz çelişkili evet ama ben katıldım çocukların yüzlerinde ki gülümsemeyi mutluluklarini görünce bir kez daha gurur duydum Türkiye'de yaşadığım için Atatürk gibi yüce gönüllü bir lidere sahip olduğumuz için. Umarım Atamin kemikleri sizlamiyordur ülke ne halde :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Katılım olması önemli değil asıl mesele gelecek nesillere taşımak olmuyorsa yapmayın düşünmeyin daha fazla oksijen harcıyorsunuz araya gidiyor.

0|0
    0|0
    • Evde yatarak, k. çını buyüterek mi taşıyacaksın?

• Bana soracaksan bit eniği. Ya gideceksin ya da susacaksın d. l artığı. Burda ahkam kesmiceksin. Şimdi uza p. ç

• Gta da pizzacı bile yok yaşam amacına tüküreyim.

Yükleniyor...