Sevdiğiniz insanlar, sizi kırdığın da nasıl tepki verirsiniz?

Sevdiğiniz insanlar, sizi kırdığın da nasıl tepki verirsiniz?

• Çok üzülürüm
    42% (43)42% (14)42% (57)Oy Ver
  • Bir daha konuşmam
    7% (7)18% (6)10% (13)Oy Ver
  • Bilmiyorum
    10% (10)15% (5)11% (15)Oy Ver
  • Ben de onu kırarım
    18% (18)12% (4)16% (22)Oy Ver
  • Bu seçenekler arasında benim tepkimi ifade edecek seçenek yok. Aşağıya yorum yapıyorum.
    23% (24)13% (4)21% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
cevapları bekliyorum :)
Güncellendi :)

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• Üzülülürüm ama onun karşısında değil, yine de araya mesafe koyamam o bir şey olmamiş gibi davranırsa ben de hemen unutmuş gibi davranırım. İstesem de küs kalamıyorum ki sevdiklerime.

0|0
    0|0
    • Küs kalamamak iyi mi

• Bazı durumlarda iyi değil çünkü yeniden kırıyorlar kalbini fakat elimde olan bir şey de değil, uzun süre sinirli kalamıyorum istesem de

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• oturur ağlarım sonra affederim ama canım yanar ne kadar gülsem de bu sevgilimde daha çok oluyor yani içime ata ata içimde organlarıma yer kalmadı :D

0|1
    0|0
  • A :/ :/

0|1
    0|0
  • Çok üzülürüm ve hayatımın sonuna kadar trip atarım.
    Çok defa özür dilemesi gerek.

0|1
    0|0
  • Canımı yakanın canı yanar.

0|1
    0|0
  • Özür dilemesini beklerim. Beni kırdığına göre ben de kötü bir şey yapmış olmalıyım. Çünkü elbet ki -onu tanıdığımdan- kötü amacım olmadığını anlar. Bu süreç içerisinde ondan uzak dururum.

0|1
    0|0
  • Sususarim soğuk davranirim baktim olucak gibi değil bende kirarim

0|1
    0|0
  • Ben çok kırılganım ya... Ama mesala biri beni kırdı belli etmem ama cidden çok üzülürüm. Bir daha da üzülmeyeyim diye o fark etmeden mesafe koyarım aramıza...

0|1
    0|0
  • neden kırıldığımı anlatırım öncelikle bunu oturup konuşuruz ona göre de bir yol izlenir

0|1
    0|0
  • Hep kırıyor. Alışkın olduğum için artık etkilemiyor :(

0|1
    0|0
  • üzülürüm ve içime kapanırım

0|1
    0|0
  • Kızma taraftarı değilim. Olayı düzeltmeye çalışırım.

0|1
    0|0
  • bir şey yapmam. o ortamda kalkıp bagırmam. bir kız olarak bana yanlış geliyor. kenara ceker bir daha yapmaması için uyarırım

0|1
    0|0
  • bni üzdügünü/kirdigini söylerim bnden uzak durmasini isterim kendini affetdirene kadar konusmam 🙃

0|1
    0|0
  • Çok üzülürüm ağlarım konuşur kırıldığımi anlatirim

0|1
    0|0
  • Ağlarım ama bazen bende onlari kırabiliyorum istemedende olsa o anki duruma bagli

0|1
    0|0
  • ona bağırırım sonra konuşmam

0|1
    0|0
  • Yüzlerine gülerim ne yaparlarsa yapsınlar hiç küsemem ama nedense içerde biyerlerde hepsinin biriktiğini hissediyorum. Ve kendi kendime söz verdim. Kalbimi kırandan razı değilim diye. 3 affettim 5 affettim olmuyosa tüm bağlarımı koparırım yalvarsa da affetmem ondan sonra.

0|1
    0|0
  • şu an o durumdayım bişe yapamıyorum üzmemek için ama benim içim yanıyor bazen kaybolmak yok olmak istiyorum ama onuda yapamıyorum kendi sessizliğimde kayboluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• derin bir sessizlige gömülürüm
    susarım
    ne desem boş çünkü

0|1
    0|0
  • sessizce çeker giderim

0|1
    0|0
  • üzülürüm.

0|1
    0|0
  • çok kızarım

0|1
    0|0
  • inanılmaz derecede kırılırım ama onu üzmemek için hiçbirşey olmamış gibi davranırım

0|1
    0|0
Yükleniyor...