Çocukluğunuzdaki 23 Nisan'ları özlüyor musunuz? İçinizdeki çocuğu yaşatabiliyor musunuz?

Çocukluğunuzda ki 20 Nisanları  özlüyor musunuz?İçinizde ki çocuğu yaşatabiliyor musunuz?

Güncellemeler:
Pardon yazım hatası yapmışım, 23 Nisan olacaktı tabiki

1|2
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Evet çok özlüyorum. Artık neredeyse yasaklayacaklar 23 Nisan , 19 mayıs gibi bayramlarımızı.
    İçimde ki çocuğu ve ideallerimi, içinde bulunduğumuz tüm faşizan şartlara ragmen yaşatıyorum

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İçimde ki çocuğa ensar vakfı öğretmenleri, imam hatip öğretmen ve öğrencileri, muskacı, cinci hocalar, imamlar ve bilimum küt kafa-kırpık bıyıklı sapık dinci yobazlar tecavüz etti.
    Atatürk'ün Cumhuriyetini, onun devrimlerini ve onun göstermiş olduğu çağdaş uygarlık seviyesini hedef alan, yargısı bağımsız olan Türkiye Cumhuriyetini 14 yıldır çok özlüyorum.

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• özlüyorum çocukken herşey güzeldi

1|0
    0|0
  • Özlüyorum o günleri Atatürk iyi ki 23 Nisanı çocuklara armağan etti büyüsekte içimizdeki çocuğu yılda 1 gün yaşayabiliyoruz.

1|0
    0|0
  • Özlediğim dönemlerde oldu özlemediğim dönemlerde. Özlediklerim bando takımındayım ve bayramdan sonra tatil olması. Özlemediklerim ise bizi soğuklarda tören için saatlerce bekletmeleri. Birde gariban öğrencilerin elbise alamamasından buruk girmeleri bayramlara.

0|0
    0|0
    • En iyi Görüş Seçilen bayanın görüşüne cevabımdır. Şikayet edip kaldırılmış. Ben gerçekleri yazıyorum sataşma amacım yok İslam karalanıyor bir şerefsizin yaptığından. Bir şerefsizin yaptığını İslama mal etme bu 1. Karamandaki öğretmen ateist devrimciyim dedi bu 2. Devlet opera ve balesinde de taciz skandalı oldu bu 3. Odun kömür parasının öğrencilerden alındığı yıllardan tabletlerin dağıtıldığı öğrencili yıllara geçildi bu 4. Sizin burdaki 14 yıldan kastınız inançlı bir lider başta ve halk ile eşit seviyedesiniz eskisi gibi halka bir üstünlüğünüz olmadığı için gocunmanız buda 5.

• Yok ben pek özlemiyorum 23 nisanlar hiçbir zaman resmiyet ötesinde törenleri geçemedi malesef işgüzar siyasetçiler yüzünden. Keşke şeker bayramı tadında geçse sıkıcı törenlerden ziyade

0|0
    0|0
  • Keşke geri dönebilsem dediğim oluyor

1|0
    0|0
  • şimdikinden pek bir farkı yok

1|0
    0|0
  • Tatil bugün sevinirdik gösterilere katılmazdım utanırdım ben

1|0
    0|0
  • hyr özlemyorm

0|0
    0|0
  • Pek bir fark yok açıkçası

0|0
    0|0
  • Ozlemiyorum

0|0
    0|0
  • abdulhamit gelince aklıma pek takmıyodum

0|0
    0|0
  • 23 Nisan o

0|0
    0|0
  • 23 Nisan saçmalıktan başka bir şey değil. BANA GÖRE!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cocuklugumu ozluyorum

1|0
    0|0
  • bazen

1|0
    0|0
  • içimdeki çocuk ex atıp patlıyo

1|0
    0|0
  • özlüyorum tabi eğlenceli ilkokul oyun ve danslarını renkli kıyafetleri coşkuyu heyecanı özlüyorum ama gerçekleşmiyor

1|0
    0|0
  • Ozluyorum bizim zamanimzda folklor koro dans yuruyus hersey olurdu !!

1|0
    0|0
  • Özlemi yorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...