Akrabalarımın hepsi ruh hastası. Ne yapmalıyım?

6 ay süren zor bir süreçten sonra halamların yanına geldim ve ilk günden beri hep şikayet hep gürültü patırtı hep duygu sömürüsü ve dikkat çekme çabaları. Dertlerini sıkıntılarını hakem gibi dinlememi istiyorlar ve ben bıktım. Nereye kime gidersem gideyim böyle bir aileye sahibim ben ve çok kötü bir durumdayım. Ailemden kopup kaçmalı mıyım bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
dinlemeyince küsüyorlar hayattan soğutuyorlar alınganlıklarıyla da.. kendi o an yaptığı şeyi başkası yapınca niye böyle bu insanlar ya ne istiyorlar benden bıktım. falan diyor. delirmek üzereyim!

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendi hayatını kurmaya bir yerden başlaman gerek. Bir an önce özgürlüğünü eline alıp ayrılmalısın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç ya da sizin aptal sorunlarınızdan banane de.

0|1
    0|0
    • dinlemeyince küsüyorlar hayattan soğutuyorlar alınganlıklarıyla da.. kendi o an yaptığı şeyi başkası yapınca niye böyle bu insanlar ya ne istiyorlar benden bıktım. falan diyor. delirmek üzereyim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yasayabilirsen maddi durumun varsa tek basina yasaman daha dogru bence en azidan daha saglikli olursun yani ruh hastasi olmazsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• seni marko paşaları gibi görmüşler demekki başka alternatifin varsa ayrıl kendin eve çık.

0|1
    0|0
Yükleniyor...