Bekar bir bayana bu maaş yeter mi?

Arkadaşlar denizli de öğretmenlik yapmaya başlayacağım maaşım 2000 tl ve tek yaşamayı düşünüyorum. gece hayatı olan çok gezen tozan biri değilim. Normalde Denizli de ikamet etmiyorum. bu maaş bu şehir için nasıl bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim. teşekkürler

0|0
4|33

En İyi Erkek Görüşü

• oncelikle hayirli olsun. bahcelievler kolejinde mi baslayacaksin? Denizliliyim her turlu sorunu sorabilirsin yardimci olurum. univin oralarda 1+1 ler pahali 700-800 hatta 1000 tl ye kadar cikiyor. ama sehrin icinde 500 e bulursun...2000 tl den sana cok kalmasada ac kalmazsin emin ol...

0|0
    0|0
    • Doğa kolejinde merkez bahçelievler yazıyor adres. Sıkıntı çıkmazsa başlayacağım. ev 1+1 ya da 2+1 istiyorum burada 150 yw dahi ev buluyoruz o zaman kiralar fazla biraz

• Burada da 250 - 350 ye bukursun lakin sobali olur. dogalgazli ya da kaloriferli ev zor bu fiyatlara.. doga koleji iyidir. denizlide kolej cok sanayi kenti oldugundan zengin sehir...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Denizli çok masrafsız bir şehir. 2.000 tl fazla bile benim gözümde. Ben Denizli'de 150-200 tl'lik ev kiraları gördüm. Konya'da en ucuz 400-500 tl'den başlıyor en kötüleri.

0|0
    0|0
    • Denizliliyim 150 200 e ev değil köpek kulübesi verilmez burda?

• @CyLooNeS Merkezde oturuyorsan 150-200 tl'lik ev görmemen gayet normaldir ;) Benim bir abim şu an Denizli Akhan Çamlaraltında 200 tl'ye oturuyor ;) ve muhteşem bir ev.

• bir arkadasim pansiyon turu esyalı bir evde kaliyodu denizli merkezde su elektrik yakit dahil 500TL ydi kirasi. Sıkıntı cekmezsin bence.

0|0
    0|0
  • Denizli pek ucuz değil. Diyeyim sana...
    Beklentin yüksek olmasın. 500'den aşağı kirayi zor bulursun. Kombili olsun evin. Kömürluye çıkma derim

0|0
    0|0
  • Her türlü yeter ve para bile biriktirirsin

0|1
    0|0
  • Denizli de merkezde kalacaksan lukse gitmezsen yeter
    İlçeler , köyleri desen limona donersin çok sıkıcı filozof olursun

0|0
    0|0
    • Bahçelievler diye bir yer merkezde dediler

• Hahah est

• Beni takip et bakayım ki seni gezdirelim Denizli de rakı mezesi hazırlamasını biliyorsan rehberlik ücreti yok

• Yeter eğer idareli olursan

0|0
    0|0
  • Birikimin bile olur 3 4 ay sonrasına düzenini kurup yerleştikten sonra.

0|0
    0|0
  • denizli ucuzdur yeter size para bile arttırabilirsiniz

0|1
    0|0
  • yeter

0|0
    0|0
  • neden tek yaşamak istiyorsun ki ben hiç çalışmıyorum banka her ay 2.320 tl para veriyor ama bana tek başıma yetmiyor

0|0
    0|0
    • Tanımadığım biriyle ev paylaşamam

• ben seni çagırmadım zaten :) Doktorum ben sende ezik birisi aramızda onca mesafe var canım

• Doktor olacak kafa sende sıfır onu belli ettin zâten de. Ben beni çağırdınız mı dedim. neden tek yaşamak istiyorsunuz dediniz onu cevapladım. şansınıza zeke parayla satın alınmıyor. bu halinizle yaşamak dize yeterli bir ceza olmalı.

• Sanki Paris'te öğretmenlik yapacak 2000 tl maaş iyidir güzeldir 😃

0|0
    0|0
    • Daha önce çalışmadım ve şehri bilmiyorum o yüzden sordum

• İstanbul gibi değildir orası 2000 tl yeter 😃

• Yeter Panpa.
    Denizli'nin o kadar pahalı bir şehir olacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • İlk önce hayırlı olsun.

0|0
    0|0
    • Bence, 2000 Tl maaş ile tek başına rahat geçinebilirsin..

• Okul öncesi

• Bende öğretmen olmak istemiştim. Kısmet değilmiş :(

• Yeter her türlü :)

0|0
    0|0
    • Yaşam pahalı mı değil mi bilmiyorum birde kurslara falan katılacağım korkuyorum yetmezse diye

• Ben güvenemem ya tek tutucam

• Anladim. hayirlisi o zaman bulursun kendine gore bir ev :)

• Yeter sana bağlı heryerde olduğu gıbı ama denizli çok pahalı bır sehır değil. Üstelık üniversite sehri diyebılırız artık çok sayıda üniversite oyuncusu var ve bu yuzden hayat çok pahalı değil sıkıntı olmaz yanı senın ıcın

0|0
    0|0
  • Yeter hacı yeter. Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
  • artar bile doğal gazlı olmayan bir ev 500 yl kiralık ev tamamdır

0|0
    0|0
  • Ben tek maaş ile Denizli de çok rahat yaşadım. . Devlette öğretmen isen zaten çok daha fazla alırsın

0|0
    0|0
    • Özel kurum

• Ekonomik olmak iyidir. Biriktiririm: )

• O zaman yolun açık olsun, yeni isinde başarılar

• Yeterlidir

0|0
    0|0
  • Yeter ya denizlide

0|0
    0|0
  • sana yeter kadorlumusun

0|0
    0|0
    • Yok özel devlet 3000

• adamlar 1300 ile ev geçindiriyorlar bence yeterlidir inşallah kadronu alıp öz güvenli olursun

• Standartların üstünde

0|0
    0|0
  • bu sana bağlı. ev kiraları pahalı değilmiş

0|0
    0|0
  • Öğretmen maaşları okdar düşükmü ya ytr yani

0|0
    0|0
    • devlette 3000 küsür. ben özel kurumda olucam ki 2000 özel kurum için baya fazla.

• Aynen ATA'n dın sandım ben

• Denizliliyim. Evi napıcan? Kira mı?

0|0
    0|0
    • kira evet

• sigara-alkol vs kullanmıyorum. alışveriş yapıyorum elbet :) ama hastalık derecesinde değil

• Tutumlu biriysen sıkıntı olmaz, yeter sanırım. Bişeye ihtiyacın olursa çekinmeden mesaj atabilirsin. Erkek olduğum için çekinirsen kuzenlerimi yölendiririm sana. Hiç bilmediğin bir şehirde hiç tanıdığın yoksa zorluk çekersin sanırım

• Fazla fazla yarcamazsan yeter artar

0|0
    0|0
  • Yeterli.

0|0
    0|0
  • Millet asgarî ücretle 4 nufuslu aile geçindiriyor lakin size belki yetmeyebilir :-)

0|0
    0|0
    • O anlamda sormadım ukalalık asla değil amacım daha önce çalışmadım ve bilmediğim bir şegieo yuzden

• Anlıyorum o sebeple söyledim zaten ilk 3 ay kit kanaat gecinirsin demek istedim. Sizi kirmak benim ne haddime.

• Yeter

0|0
    0|0
  • 2000 lira ile seni işe başlatması kanunen yasak daha fazla para vermiş gibi gösterecek hesabına fazla para yatırip senden tekrar isteyecek o parayı bilgin olsun, ezdirme kendini düşük maaş kabul etmeyin.

0|0
    0|0
    • nasıl yani yasak? burada 800-900 e özelde öğretmenlik yapan arkadaşlarım var benim

• Sikayetci olsunlar

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence tam bekar bir bayan için uygun bir miktar. 1000 lirasi eve gitse size harçlık 1000 lira kalıyor. Tek dezavantaji kendinizi biraz kisarsaniz anca öyle para biriktirebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • yeter

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...