Türk olmaktan gurur duyuyor musunuz?

Sırf karşıt görüşleri iktidarda diye utanan da var, amaçsızca sevmeyen de, koşulsuz şartsız seven de. Siz Türk olmaktan gurur duyuyor musunuz?

Türk olmaktan gurur duyuyor musunuz?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Evet. Ne olursa olsun sonuna kadar gurur duyuyorum.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 20'ye yakın imparatorluk, onlarca devlet ve beylik kuran,
    Fatih Sultan Mhöet, Tümur ve Mustafa Kemal Atatürk gibi büyük liderler çıkartmış,
    Malazgirt ve Niğbolu gibi yüzlerce büyük savaş kazanmış,
    Uluğ Bey, Ali Kuşçu, Oktay Sinanoğlu ve Aziz Sancar gibi yüzlerce büyük bilim adamı çıkarmış bir ırktır Yüce Türk ırkı. Bazı etnik gruplar gib tarihsiz sonradan oluşturulmuş bir etnik grup değildir Yüce Türk ırkı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne mutlu Türk'üm diyene. Bu söz özettir.

0|1
    0|0
  • Hayatta belki de tek övündüğüm şeydir

0|1
    0|0
  • Evet duyuyorun hatta kürt veya arap olmadığım içinde çok şanslıyım.

0|1
    0|0
  • Yine gelsem türk olmak isterim

0|1
    0|0
  • tarihe baktığında hiç bir ülke ve topluma sömürge yapmamış.. yarım asır dünyaya hükmetmiş bir geçmişim var.. neden utanayım.. utanan kanı bozuklardan olmadık şükür..

0|1
    0|0
    • Süper yorum.

• eyvallah... tarih boyunca bu kadar fazla büyük liderler çıkarmış başka bir ulus yok.. osman beyden, fatih'e.. yavuz dan kanuniye ve atatürk'e... allah hepsinden razı olsun..

• Şu coğrafyanın tembelliği, pisliği, kadına değer vermemesi, hırsızları savunması, eğitime, bilime değil dine gelenek görenekelere aptal gibi değer vermesinden ve bütün bunlar yüzünden leş gibi bir coğrafyaya dönmesinden bıktım usandım, bir de bu ırkla gurur mu duyacam.

0|1
    0|0
    • Dine değer verenleri aptal yerine koyman ayrı bir aptallık. İneğe tapmıyoruz biz. Senin anlayacağın dilden konuşayım. Yoksa biz zarar görmeyiz. Varsa size büyük geçmiş olsun.

• 20'ye yakın imparatorluk, onlarca devlet ve beylik kuran,
      Fatih Sultan Mehmet, Timur, Attila ve Mustafa Kemal Atatürk gibi büyük liderler çıkartmış,
      Malazgirt, Niğbolu ve Çanakkale Savaşı gibi yüzlerce büyük savaş kazanmış,
      Uluğ Bey, Ali Kuşçu, Oktay Sinanoğlu ve Aziz Sancar gibi yüzlerce büyük bilim adamı çıkarmış bir ırk olan YÜCE TÜRK IRLIYLA gurur duyamıyorsan, sen sadece YÜCE TÜRK IRKINA layık olmadığını kanıtlıyorsun demektir. Sen gurur duymuyorsun diye, TÜRK IRKI YÜCELİĞİNDEN BİRŞEY KAYBETMEZ, bunu kafana sok.

• İktidar oy vermem ideolojime tam uygun degil ama saygı gösteriyorum T. C Cumhurbaşkanına ve Başbakanına. Soruda ise İlk önce Türk Müslüman olduğum için sonra Karadenizli olduğum için gururluyum 😊

0|0
    0|0
    • Başa ben geçsem gene saygı duymak zorunda zaten herkes. Şimdi ama saçma montajlar ile ülkenin temsilcisi olan kişiyi dünyaya rezil ediyorlar. Kısacası ülkemizi rezil ediyorlar. Başa kim gelirse gelsin dediğin gibi saygı duyulmak zorunda.

• Saygı zaten duyulmak zorunda bence tek hatası çözüm süreciydi biyerlerini kaldırmaktı bunu yapmasaydı bende çok iyi buluyorum yine yaptıklarını inkar etmemek gerekir ama bu konu bende hassas oldugu için.

• İktidarda olan karşıt görüş, zamanın birinde tribünlere oynarken, Türküm demekten itina ile kaçıyordu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...