İnternetten fake hesapla hakaret ettiğiniz birisi size suç duyurusunda bulunup kim olduğunuzu öğrenmye çalşsa ne olur?

Gizli Üye
Sevmediğim birisine internet üzerinden fake hesapla hakaret ve küfür ettim ve beni savcılığa vereceğini söyledi , fakat benim kim olduğumu bilmiyor. Ve öğrenmek istiyor , arkadaşlar size sorum şu ki , beni eğer gerçekten savcılığa verse savcılık benim kim olduğumu bulmaya çalışırmı üstüne gidermi ve giderse veya bulursa bu nekadar süre içerisinde olur ayrıca kim olduğumu tespit ettiklerinde hakkımda dava açıldığını bana nasıl bildirirler ve 18 yaşından küçüksem hakkımdaki kararları ne olur? Allah rızası için bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olurmu
İnternetten fake hesapla hakaret ettiğiniz birisi size suç duyurusunda bulunup kim olduğunuzu öğrenmye çalşsa ne olur?