Otobüste kalkıp yer verdiğiniz teyze kendisi değil de oğlunu/kızını oturtursa yerinize tepkiniz ne olur 😂?

Dün otobüse oğluyla binen bir teyzeye yer verdim, ben kalkınca oğlunu oturttu kendisi oturmadı. Çok sinirlendim ama acaba hasta falan mı diye ses çıkarmadım. Siz olsanız ne yaparsınız?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• ses cikarmam ama sinirlenirim

0|1
    0|0
  • Çocuğun yaşına da bağlı küçükse otobüste düşme ihtimali var bu Nasrettin hocanın esek hikayesi gibi oldu elin ağzı torba değil ki büzesin meselesi sonuçta sen ona yer verdin o yeri onun seçimine bıraktın o da oğlunu oturtmaktan yana seçim yaptı ve dediğin gibi belki çocuk hasta

0|1
    0|0
    • Küçük değil di, ama oğlunu çok sevdiği için böyle yapan tiplerde var o aklıma geldi 😂

• Yani bu kadar pofpoflama genel olarak doğru değil ama dedigim gibi sen yeri vererek o kadına bıraktın tercihi iş senden çıkışti artık bence

• Sinir olurum. Sen otur diye kalkmıştım diye söylenirim.

0|1
    0|0
  • Ananı bacını der girerim falan ajsd

0|1
    0|0
  • Çocuğun bir hastalığı vardır diye düşünürüm. Baktım yok çocuğu hırpalarım :D

0|1
    0|0
  • Yasli teyze kimseye bosu bosuna yer vermez hasta falndir tepki vermezdim 😅

0|1
    0|0
    • Belki oğlunu çok sevdiği için yapmıştır öyle insanlarda var :D

• Onun salakligi ben düşünüp yer vermsiim 😌

• ben de bir kere hamile bir kadına yer vermiştim kadın kocasını oturttu adamın yanına gittim pardon ben eşinize yer vermiştim kalkar mısınız dedim adam bir şaşırdı kalktı sonra

0|0
    0|0
  • Kapının açıkmasını bekler Kolundan tuttuğum gibi dışarı atarım.

0|0
    0|0
  • Oglunuza degil size yer vermistim derim

0|0
    0|0
  • Oturanı kaldırır tekrar ben otururum

0|0
    0|0
  • Vallaha bana da birçok kez olmuş bir durum. Açıkçası mal gibi kalıyorsun hiç bir halt yapamıyorsun yani😒

0|0
    0|0
  • Kendi içimde tepki gösteririm. Fakat ben iyi bir şey yapiyorum sonuçta o yüzden bosveririrm xbxkndkdjci

0|0
    0|0
  • bence bunda bir sorun yok teyze dogrusunu yapmisne guzel bence buna tepki vermemen gerekir

0|0
    0|0
  • Yer vermiyorum kimseye

0|0
    0|0
  • Ya bu durumu ben yasadm aslında kötü algılamayın bence anneme yer verdiler ben oturdum çünkü hiç bişeyim yok gibi görünsede sag bacagımdan 13. Ameliyatımı olmustum ve benim için fazla ayakta durmak cidden işkence ve riskliydi bende annem yerine ben oturmaktan üzülüyorm ama elimden gelen bir sey yok malesef 😥

0|0
    0|0
  • ben vermiorm snir ediolar beni yeter be

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• jest yapmak istemişsin gerisini niye sorguluyorsun ki sende bir garipsin belki ne dersin -.-

1|1
    0|0
    • Jest falan değil, sadece saygı ve merhamet gösterdim. Ama o suistimal etti. Tuhaf olan o ben değil

• durumun anladım saygıdan dolayı sonraki tabloda sende olumsuz etki bıraktı bunuda anlayabiliyorum ama yerini verdikten sonra sana yakışan gerisini sorgulamamak olmalydı bnce bu yakışırdı sana diye düşündüm

• Tepkim olmazdı

0|1
    0|0
  • 60 tan küçüklere vermiyom artık hatta 70 :)

0|1
    0|0
  • İnanır mısın geçen hafta başıma geldi teyzeye yer vermek için ayağa kalktım yok evladım ben böyle iyiyim dedi ardından koltuğu boş gören bir angut yerime oturdu mal gibi kaldım ayakta öylece😄

0|1
    0|0
  • Kendisine saygı unsuru olarak yer verilen bazı insanlar saygıyı çok az hak ediyor olabilir.

0|0
    0|0
  • kızını oturtursa kızının kucağına otururum bende :)

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden yaşlılara yer vermiyorum dediğin gibi kardeşim çıkabiliyor içlerinden

0|0
    0|0
  • cok sakıncalı bir durum :D bilemedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...