Kız kardeşim dört kişiyi tek başına dövmüş okulda sinir krizi geçirip yemin ederim troll değil detaya bakar mısınız?

Aşırı derece sessiz biridir ve kimseyle soru sorulmadigi surece konuşmaz bu yüzden 14 yasında dahi psikoloğa götürmüştük. Lisede işler değişti muhtemelen üstüne gelmişlerdir tavırlarından faydalanıp biri erkek olmak üzere tam 4 kişiyi feci şekilde dövmüş ve birde kameraya almışlar, o benim kardeşim olamazdı. Ne yapmaliyız bu durumda? Durup dururken yapacak biri olmadigina eminim.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlısı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pasif agresiflerden korkacaksin zaten. Seri katiller de hep pasif agresiflerdn cikarmis. Butun icine attiklarini dort kisiden cikarmis. Aliskanlik haline gelmemeli. Ofke kontrolu icin ofkesini aktarabilecegi baska bir hobi edinmeli bence. Dogu savunma sporlari mesela.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 0|0
    0|0
  • Ergenlik çağında böyle duygusal patlamalar olabilir, normaldir bunlar.

0|0
    0|0
  • Gurur duy ve titre 😄 ne güzel kendi işini kendi görüyor

0|0
    0|0
  • birkaç kere karakolluk olsun adliyelik olsun disiplinlik olsun birdaha yapmaz kendimden biliyorum bende sinir kontrolu sıkıntısı yaşardım bana yamuk yapanı döverdim ezerdim hobi olarak döverdim şimdi gelsin küfür etsinler skimde olmuyor savaşmayın sevişin cancazlarım bırak sonuçlarına katlansın tabi neden dövdüğünü öğren haklı olabilir dayak çözüm olmasada bazen dövmek gerekiyor bazı pzevenkleri

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/d3Vn8V.jpg
    Boşuna dememişler.

0|0
    0|0
  • Madem sallıyorsun bol keseden sallayacaksın. Bu masalda kardeşin en az 8 kişiyi (hepsi erkek) dövmūş olmalıydı. Bu 8 erkeğin 4ū ölmeli 4ū sakat kalmalıydı

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapamazsın ellerine sağlık kız ne kadar uzak kalmış ise çakallar etrafından ayrılmamış. fazla konuşmaması insanları sevmediğindendir

0|0
    0|0
  • vay vanına

0|0
    0|0
  • Doktora gotur

0|0
    0|0
  • Bu sekil devam ederse okuldan atarlar bir an once tedavi gorsun

0|0
    0|0
  • Iyi dövüşcuymus bravo :-D

0|0
    0|0
  • Ustune durma bence. canını yakmışlar oda patlamış böyle bak olaya

0|0
    0|0
  • iyi yapmis. kendiki savun mus. sen asil saldiranlara kizmalisin.

0|0
    0|0
  • Savcılığa suç duyurusunda bulunun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sinir kontrolu yok canm kardesimde.. acilen tedavi gormesi lazim.

1|0
    0|0
  • Bende bu durumdayım kardeşini anlamaya çalış kameraya çekmişlerse muhtemelen kardeşine bir oyun yapmaya calismislardir

0|0
    0|0
  • Kanka bende yapardım biri fazla sataşınca ki sessiz sakin biriyim ergenlikten kaynaklanan bir atar durumumda o dayak yiyen bebeler de sataşmıştır kıza o da dayanamamıştı bu yüzden onu uyar be fazla üstüne gitme

0|0
    0|0
  • Haketmişlerse iyi yapmış :z

0|0
    0|0
Yükleniyor...