Sıkıldım evde oturan takilmayi bilmeyen arkadaşlardan napmaliyim. boyle?

Bazen. kotu gevsek. gozuyle. baktigim arkadaşlar bile daha anlayışlı oluyor bizimkiler tatil olunca antilop gibi evde. oturuyor yaaa ne kadar sıkıcı. Üniversite okuyoruz Hic brsey yapmiyorlar degerlendirmiyorlar. Okul. baslayinca takilirsak takiliriz buda menfaat icin. olmus oluyor. Cok sıkıldım tek takilamiyorum moralim bozuldu. depresyona girdim. ne. onerirsiniz. lutfen ciddi görüşler ben gayet. ciddiyim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş çevreni genişlet. illa evde oturan tanığın insanlar var diye evde oturmak zorunda değilsin

1|0
    0|0
    • Kimse çağırmıyo. mesaj. atmiyo iste napim:(

• ben yansın yeter ya ne olursa :) film izliyordum anca gördüm kusura bakma :)

• normalde sarma tütün içerim anca o kesiyor :)

En İyi Kız Görüşü

• Benim arkadaşlarım da öyle. Ama sonunda benim gibi gezmeyi çok seven insanlar buldum. Sık sık dışarıya çıkıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sosyalleş o zaman biraz spora git , dans kursuna git dil kursuna git bisiklet gruplarına katıl gezi aktiviteleri yapan insanlarla tanış vs. vs.

1|0
    0|0
  • ÜmitsizIik diyarına gitme, umutIar var. KaranIığa kapıIma, güneşIer var. GönüI, seni gönüI ehIinin diyarına çağırır; ten ise seni su ve çamur hapsine çeker. AkIını kuIIan. GönIüne kuIak ver. Bir gönüI ehIine var. Ondan gönüI gıdasını aI. OnunIa gönIünü gıdaIandır.

1|0
    0|0
  • sıkılmaya devam et

1|0
    0|0
  • Gel gezdireyim seni😂😂

1|0
    0|0
  • Çok kötü... ben sıkılnca çıkarm ya akşama kadar eve girmek bilmem kiii

1|0
    0|0
  • offf bir bitmedi şu ergen derteriniz.

0|0
    0|0
  • Ayni durumdayiz walla senle ünüverstemi okuyoz oturmayamı geldik belli degil

1|0
    0|0
    • Maalesef

• Karadenizzzzzz

• oralar güzel ya gezilecek cok cüzel yerler var bizim oldugumuz yerde bişi yok bide yanlızım ondan fazla cıkmak gelmiyor içimden antepte

• Karşı cinsten bir arkadaş edin ve o konferans senin bu panel benim gezin. Emin ol cok şey katar.

1|0
    0|0
  • Gel dağ bisikletleri ile doğaya akıcaz prenses bir başlasan bir daha bırakamazsın..:)

1|0
    0|0
    • Bencede birakamam

• Ormanda kiz mi var knk

• Evet k8z li erkekli gidiyoruz ya orda cosuo kızlar saklambaç oynayalım filan :)

Kızlar Ne Diyor 1

• tek takıl. bende öyle yaparım bazen kendimle eğlenebiliyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...