Türk Polisi böyle bir durumda aynı şeyi yapar mıydı?

Övmek ya da yermek için sormuyorum. Sadece Türk Polisinin sizde uyardığı izlenim nedir bunu öğrenmek için soruyorum.
Türk Polisi böyle bir durumda aynı şeyi yapar mıydı?
Sizce, Türk Polisi de aynı durumda böyle bir şey yapar mıydı?

#23NisanUlusalEgemenlikBayramıKutluOlsun

• Evet yapar
    47% (27)39% (28)43% (55)Oy Ver
  • Hayır yapmaz
    53% (30)61% (43)57% (73)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
10|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yahu bu ara farketmediniz mi Hollanda hep bu tarz paylaşımlar yapıyo. Bunlar mültecilere yaptıklarından sonra imaj düzeltme çabaları ve hepsi kurgu. Biraz mantıklı düşünün.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu insanlık ve karakter ile alakalı.
    Avrupa ve batı medeniyetlerinde insanlar kanunlara, sisteme ve birbirlerine güveniyorlar. Bize oranla çok daha iyi çalışan bir adalet sistemleri var. Böyle olunca çürük elmalar aradan daha iyi ayıklanıp, iyiliklerin karşılıkları yer buluyor. Halbuki biz de bunun tersi bir karşılık söz konusu. Yardım etmek enayilik olarak görülüyor. Suçlular ile suçsuzları ayıramıyoruz. Hep şikayet ettiğimiz konuları uzun uzun yazmayacağım. Hal böyle olunca hep birbirimizi suçluyoruz. Hakem suçlu, polis suçlu, başbakan suçlu, şöför suçlu, öğretmen suçlu, o suçlu bu suçlu...
    İnancın ve ümidin ortadan kalktığı yerde iyilik yerini olumsuzluklara bırakır.

Ben hala iyilik için bir umut olduğuna inanıyorum. Dün sokakta zurna çalarak hayatını kazanmaya çalışan yaşlı dedeye 1 TL attığım da "Allah razı olsun" yanıtının yarattığı sıcaklığın yansıması belki de.

İstersek bizim polisimiz de bunları yapar. Yeter ki isteyelim.

2|1
    0|0
  • Minik kız çocuğunun teşekkür ederim polis amca deyip yanağından öptüğü zaman gözünden yaş dökülen bir polis bunuda yapar.

2|0
    0|0
  • oyle tedırgın okudum kı. sonunda tecavüz olayıyla karşılaşmamak ıcın harf harf heceledim resmen , bu psıkolojıye burundurduler !!!

4|0
    0|0
  • Bu durum ne türklük ne de polislik ile ilgili bir durumdur. İnsanlık ile alakalıdır. Aynısını yapacak türk polisler olacağı gibi umursamayacak hollanda polisleri de vardır.

1|1
    0|0
  • Bizim polisler beline silah takinca sanki vatandastan ustunmus gibi davraniyorlar. Ulan benim paramla beni korumakla yukumlusun havan kime

1|1
    0|0
  • Türk polisi daha iyisini yapar tüm dünya gördü doğuda destan yazıyolar. Allah polisimizi ve askerimizi korusun

1|1
    0|0
  • Bu insanlıktır. Irkla alakası yok. Zihniyet gelişim sürecinin sonucudur. 180 derece tersi hollandalı polislerde vardır.

1|0
    0|0
  • Bizde akraba bağı kuvvetli olduğu için polise ihtiyaç duyulmuyor... Aslında sen polislere dikkat çekmek isterken avrupalı ya da amerikalı insanların nekadar yanlız oldupunuda göstermiş oldun😉

1|0
    0|0
  • Evet yapar tabiki Türk polisi de Askeri de Vatansever, Cesur ayrıca Yardımseverdir.

1|2
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • yapar

1|1
    0|0
  • Mumkun degil yapmaz.

1|0
    0|0
  • Yapanlar çıkabilir

1|1
    0|0
  • evi aramaya girip insan vuran polisten bahsediyorsun.

1|0
    0|0
  • bulaşık olmazda onu yapmak insanlık görevi yaparlar tabiki ama bulaşığı ellemeyiz biz :) helal olsun abilere vallah bulaşığı bile yıkamışlar

1|0
    0|0
  • Polisin içinde çok merhametli olan da var, masum bir köpeğe kurşun sıkacak kadar insanlığını kaybetmiş olanı da var. Soruya gelirsek, yıkauan da çıkar, evi birbirine katıp giden de.

1|0
    0|0
  • Bir de tam tersini sor hangi serefsiz namussuz haysiyetsiz kişilikler vatanin ekmegini yiyip o vatanin polisine tas mermi atmislar?

1|0
    0|0
  • Bunlar cumhurbaşkanının da dediği gibi yerli polis kadının kucağında bebeği yolda giderken bibergazı atıyolar yaparlar mı öyle şey yerli malı bunlar

1|0
    0|0
  • Yapar.

1|1
    0|0
  • Türk polisi askeri kadar merhametli daha hiçbir milletin askeri polisi yoktur.

1|2
    0|0
  • Ama zaten bu durumda polis değil ambulans aranır

1|0
    0|0
  • Egolarından selam almayanlar bulaşık yıkar mı sence

1|0
    0|0
  • Turk polisini ovmesek elestirsek yorum hemen kaldiriliyo. Ozaman yorum yok..

1|0
    0|0
    • Kaldıramayacağım söyle söyle 😄

• Hepsi rusvetci menfaatci. Namusuyla calisan 1 tane vatan evladi gormedim daha.. merhamet mi. Iyilik mi. Hicbiri yok..

• Polisim aynisini bende yapiyorum abartmayin sova dokmek yanlis

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayır yapmaz. bir de yakışıklılar şunlara bak hem dışı hem içi şeker :D

1|0
    0|0
  • Ne tatli polisler yaaa

1|0
    0|0
  • Evet yapar

1|1
    0|0
  • Tabii ki yapmaz.

1|0
    0|0
  • Yaparlar diye düşünüyorum

1|1
    0|0
  • Türk polisi Merhametlidir tabiki yapar.

1|0
    0|0
  • Yapmazdı bence.

1|0
    0|0
  • Yapar tabiikide. Polisimiz Askerimiz devleti milleti için canını ortaya koyuyor kelle koltukta geziyor! Senin dediğine bak! Her türlü yardımı yapar ki zaten yapıyor. Görmemek için kör olmak lazım ya da nankör!

0|0
    0|0
    • Hiç haber izlemiyor musun? Al oku !
      Mardin’in Midyat ilçesinde kavga ihbarı üzerine olay yerine giden polis aracı pusuya düşürüldü. Teröristlerce uzun namlulu silahlarla yapılan saldırıda 1 polis şehit oldu 1 polis ağır yaralandı.
      Şehit olan polis 20 gün önce baba olmuş!
      Yaptığı iyiliğe karşı şehit düştü! İşte bizim polisiniz askerimiz böyledir!

• Soru başlığın da ima var. Ayrıyetten gizli olmanda ima ettiğin anlamına gelir.

• Aynen !

• Yapacak polis elbet vardır

1|1
    0|0
Yükleniyor...