1 hafta sonra ablam ile eniştem olacak o zırtapozun nişanı var arkadaşlar çok mutsuzum babamı nasıl vazgeçirebilirim?

Biz kürdüz ben de hdpliyim babam ablamı Mhpli birine verdi. Bir de utanmadan bana takım elbise etti babam çok mutsuzum konuşuıyorum konuşuyorum anlamıyor kalın kafası sizce alıp başımı gitmeli miyim? İstemiyorum ben bu evliliği ne yapmalıyım?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Neden ki siyasi gorus yuzunden sevdiginden vazgecmek sacma bir durum siyasi gorus ablani sevmiyecek sevdigi adam onu mutlu edicek sonuna dek ablanin yaninda olucak. Bunlar hepsi bos ölünce hersey geride kaliyor. Onemli olan mutlu olmak birakin mutlu olsunlar sizde mhpli olup hdpliye kiz veriyor olabilirdiniz bunlar gayet normal

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• MHP li olması dert.
    Fakat ülkücü, milliyetçi ve ırkçı olmaları ayrıca bir dert.

Fakat siyasi düşünce bir kenara kişilik olarak nasıl biri, önce ona bakmak lazim.

Baban bacının başlık parasını da aldimi?
    Ne kadara satıyor.
    Bu kürtler ne zaman adam olacak.

Neyse ben bir sigara içip kafamın hamminagoyuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana ne oluyor? Birbirini sevmisler ailende izin vermis, senin aralarini bozamazsin

0|0
    0|0
  • sanane lan enişten senimi s. kecek pi çe bak. dış kapının mandalısın oğlum

0|0
    0|0
    • Bir de kız olacaksın bu ne biçim bir tavır sende kız hesabı açmış bir gaysin

• İnsan değilsiniz siz.

Erkekler Ne Diyor 9

• sen biraz büyü kardeşim aklın başına gelir senin gibi yarım akıllının kimsenin yuvasını bozmasına izin vermezler

0|0
    0|0
  • böyle geri kafalı kürtleri bir kaşık suda boğacaksın :)

1|2
    0|0
  • Alıp başını git. bir zahmet ülkeden çek git. Önce adam olun sonra konuşalım.

1|0
    0|0
  • Sektir git yeter ki git

0|0
    0|0
  • bence kafanı gömdüğüm kumdan çıkar önce

0|0
    0|0
  • Arap saçı olay.

0|0
    0|0
  • sektir git intihar et kardeşim

0|0
    0|0
  • Daga çık pkk lilara katil da bizimkiker oldurvesin seni sen fazlasin bu dunyaya

0|0
    0|0
  • İnsanlık yaranmaz size

0|1
    0|0
Yükleniyor...