Simdi Kim ne yapiyor?

Kim nerde hangi ülkede. Ne yapiyonuz ne düsünüyonuz. Mutlumusunuz? Mutsuz mu? // Ben isvecteyim. Oturuyorum musik dinliyorum. Ve hayatimi düsünüyorum...

0|0
9|42

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Valla tek farkımız ülke.. Ben de memleketimde açtım müzik dinliyor ve hayatımı düşünüyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Trabzondayım otelde dustan çıktım kahvaltıya incem sonra dışarı çıkcam sevgilimle buluşcam mutluyum tabikii😇

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=YjZZJwD2DYU cengiz babadan gidiyoz bugün :D

1|0
    0|0
  • Isvecte olman iyi oldu. Stockholm gezisi dusunuyorum fakat stockholmde gezmeye gormeye deger nereler var rica etsem soylermisiniz?

1|0
    0|0
    • Gamla stan var. Mall of scandavia var. Kista var. Liljeholmen var. Var da var haha

• Insallah diger avrupa ulkelerinden bir farkini. gorebilecegim birsey cikar isvecte karsima

• Bende Türkiyedeyim Mutlu gibiyim Ülkemi çok seviyorum Herşeyi ile ve Türkülerine hayranım

1|0
    0|0
  • Kim şu anda , Toronto eyaletinde. Mutlu olduğunu belirtti son röportajında.

i.sabah.com.tr/.../1_d.jpg?53739

0|1
    0|0
  • Ben almanyadan gelyom beatbox dinliyor ben

0|0
    0|0
  • Kıraç'ın konserindeyim. Onu dinliyorum :)

1|0
    0|0
  • Ben de Norveç de olalettomu yudumlayıp hayatı sorguluyorum
    Neden Yozgat değil de Norveç
    Ah tanrımm...

0|0
    0|0
  • Konyada odada oturuyorum açtım Ahmet Kayayı yaktım sigaramı takılıyorum öyle :D

1|0
    0|0
  • dizi izliyorum

1|0
    0|0
  • Çay içiyorum sabah çayı aşkı

1|0
    0|0
  • bende vandayım
    hç mutlu değiim
    ve şu an senin soruna cevap yazıyorum :D

1|0
    0|0
  • Kalbimin en derinliklerindeyim uyumam için gene içinden çıkmam lazım.
    www.youtube.com/watch

0|0
    0|0
  • Yataktayım..

0|0
    0|0
  • 11 ay buz gibi iklimde yaşamak nasıl bir duygu? Ayda milyon dolarlar verseler yaşamazdım orada, çiçek yetişmez böcek yetişmez, montsuz dolaşamazsın, buz gibi memleket, hiç hoş değil...

0|0
    0|0
    • Isvec mi?

• Hahaha burasida soguk tabi ama Biz aliskin oldugumuz icin bilmem. Ama baska ulkeden gelir de burda yasmaya baslarsa dayanamaz bence :))

• Ben hayatta dayanamam valla... İstanbul'da kışın 10 derece oluyor, totom titriyor, orada -20 dereceleri görüyordur hava, hemde sürekli.. Asla çekilmez, Türkiye'nin iklimi candır...

• Türkiye'deyim evdeyim Şu an sabah 07:41 wc deyim. 😂 içimdeki tüm sıkıntılardan kurtuluyorum. Böyle soruları genelde wc de görüyorum nedense 😂

0|0
    0|0
  • son zamanlarda işkolik olmaya başladığımı hissediyorum. iyice monotona döndü hayatım ev iş arasında gidip geliyor sadece

0|0
    0|0
  • Memnun musun hayatından?

0|0
    0|0
  • musik :D bende türk halk musikisi diniliyorum :>)

0|0
    0|0
  • İstanbul

0|0
    0|0
  • Hicbise

0|0
    0|0
  • şimdi soruna cevap veriyorum

0|0
    0|0
  • valla sinirliyim müşteri laptop getirdi yapamıyorum sıkıldım ama yapacam türkiyedeyim il olarak 4 din ve 6 mezhebin buluştuğu ildeyim anla artık.. :D

0|0
    0|0
  • Mutsuzum son 1 haftadır aynı şeyi düşünüyorum gerçi başka şeylerle ilgilenince bir nebze hissedilmiyor.

0|0
    0|0
  • Yatakta uzanıyorum öyle

0|0
    0|0
  • iş yerindeyim müzik dinliyorum vede ks muahbbet

0|0
    0|0
  • Şimdilik Türkiye deyim mayıs sonu iş için yurt dışına çıkacağım Malta gideceğim. Sende gelsene beraber gidelim şaka tabi ki bu arada çok tatlısın

0|0
    0|0
  • evdeyim bavulu ne zaman hazırlasam diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bende yatıyorum film izliyorum al beni yanına bir ısveç görelim sıkıldık

0|0
    0|0
  • İstanbuldayım çok mutsuzum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Uyuyorfum

0|0
    0|0
  • Maraba törkiye :D

0|0
    0|0
  • Sevilla dayim su an. .

0|0
    0|0
  • Yatağimda telefona bakıyorum mutsuz olmak için bir nedenim yok çok şükür hersey yolunda yerinde dertler ile anlasiyoruz sorun olmuyor :)

0|0
    0|0
  • Uyuyorum

0|0
    0|0
  • Nalet olası tr deyim malesef. Anca yaza

0|0
    0|0
  • almanyadayım. mutsuzluktam ölüyorum

0|0
    0|0
  • Uykum var