Sizce Devlet Bahçeli Meral Akşenerin ısrarlı sorusuna neden cevap vermiyor?

Meral Akşener: ''17.15 aralık operasyonu hırsızlık ve yolsuzluk operasyonu mudur yoksa Erdoğana yapılmış bir komplo mudur. Sayın genel başkan bunun cevabını verene kadar bende sormaya devam edeceğim''dedi
Sizce Bahçeli buna neden cevap veremiyor?

Güncellemeler:
17.25 Aralık operasyonu

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Cevap vermeyecek, cevabını bildiğin sorular sorma diyordur. .

0|1
    0|0
    • Hayııııır alakası yok benim anladığım Meral Akşener yüzde yüz bişeyler biliyor ondan Bahçeliyi sıkıştırıyor. Dün kadın dedi ki sayın bahçeli ilk zamanlar 17.25 aralık operasyonu yolsuzluk ve hırsızlık operasyonudur hırsızlar suç üstü yakalanmıştır. dei fakat onu dedikten sonra partide her kim 17.25 aralık olayını açtıysa direk partiden uzaklaştırıldı ne oldu da geri adım attın. Ortada bir olay var sana göre bu 17.25 aralık operasyonu hırsızlık yolsuzluk operasyonu mudur yoksa RTEa yapılmış operasyon mudur. Heryerde bunu sorcağım sana dedi.
      Bende bişeyler biliyor Bahçeliyi köşeye sıkıştırıyor çıkıp evet 17.25 aralık ilk dediğim günkü gibi hırsızlık yolsuzluk operasyonudur dese Erdoğanı karşısına alacak diyemese ki cevap veremiyor bu seferde MHPdeki elinde kalan ufacık desteği de hızla kaybedecek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• ne yazik ki bahçeli hep akp için irecep için çalisti dört gözle bekliyorum 15 mayisi

0|2
    0|0
  • Hırsızlık operasyonu olduğu bariz belli bakanlar istifa etmek zorunda kaldı reza suçsuz görülüp bırakılmıştı ama Amerika'da tutuklandı bu sefer ve ordada Türkiye'deki bakan ve milletvekillerine rüşvet verdiğini söyledi

0|1
    0|0
  • Kendisi cevap verilmeye değecek kadar önemli bir insan olmadığından olabilir. Meral Akşener bana da soru sorsa, yanıt vermezdim kaale alıp..

0|0
    0|0
    • MHPde çoğu delegelerin imzasını desteğini almış biri aleyhinde hergün konuşuyorsan sorusuna da cevap vereceksin ki seni o koltuğa getirenler tatmin olsun

• Bahçeli kimsenin vebalini almak istemiyor. Çünkü o süreçte paralel yapı da var. Kimin haklı kimin haksız olduğu şu an için kestirlemiyor. Paralel yapı komplolarını şuanlarda da bizzat kendisi yaşayan Devlet bey bu soruya şu an için çekimser yaklaşıyor...

0|0
    0|0
    • Paralel yapı mı demiş git telefon görüşmesi yap evde paraları sıfırla diye :) Öyle herşey paralel yapıya bağlanıp olaydan sıyrılılmaz. Zaten Devlet Bahçelinin hal ve hareketlerinden MHP delegeleri de onu oraya getirenler de memnun değil ki şuanda çoğu Merak Akşenere imzalarını vermiş bundan bu çıkıyor doğal olarak

• Benimde tam demek istediğim o siyaset çocuk oyuncağı değil paralel yapı bizi kandırdı ama ne olacak ya benim arkamda yüzde şu kadar halk var. denmekle işin içinden sıyrılamaz kimse. Çünkü kandırılmalar sonucu olan ülkeye oluyor ama bugün olmaz ama yarın kandıran da kandırılan da hesap verecek bunlar ağır hesaplar olacak. Paralel yapıyı ülkeye sızıldığını ben biliyordum da ''Ne istediler de vermedik'' diyenler bilmiyorduysa. Bunda aynı senin dediğin sonuç çıkıyor siyaset çocuk oyuncağı değil çocuk oyuncağı isteyen parka gidecek meclise değil

• Çare milli görüş bu yüzden

Yükleniyor...