Özgürlük diye diye cıkını çıkarmadılar mı? Sokakta öpüşenler için soruyorum?

Özellikle yazın. Çocuk parkı, tren istasyonu demeden. Özellikle orta yaş kuşağı, yanında çocuğu olanlar falan utanıyor yani. Sonra sevdiğinden ayrı olanlar var onların yarasına tuz biber oluyor. Biz avrupalı değiliz ki kardeşim. İnancımız kültürümüz daha erdemli, ağır başı insanlarız aslında. Sevdiğimizi kıskanırız. Ulu orta yerde bırak öpüşmeyi elini tutarken kıpkırmızı olurdu bizim Anadolu delikanlılarımız. Eskiden miydi yoksa onlar? Var mı böyle güzel kalpli temiz gençler?

• Aynen katılıyorum cıkı çıktı.
    49% (39)28% (8)44% (47)Oy Ver
  • Sevdiğinden ayrı olan var, hasret çeken var. insaf!
    5% (4)7% (2)6% (6)Oy Ver
  • Bence bu sevgi değil herkesin içinde ters
    16% (13)7% (2)14% (15)Oy Ver
  • "Özgürlüğün ta kendisi" bana ne milletten bencilim ben
    10% (8)28% (8)15% (16)Oy Ver
  • Yorum yok
    11% (9)21% (6)14% (15)Oy Ver
  • Yuh! diyorum o kadar yani.
    9% (6)9% (3)7% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Özgürlük başkasının sınırlarını ihlal ettiğin sürece özgürlük olmaktan çıkar.

0|1
    0|0
    • @Mahosndd Peki kendi ozgurlugunuz mu ozgurlukten cikar ozgurlugunuzu ihlal ettiginiz kisinin özgürlüğümü?

• @Bensizkal İhlal ettigimiz kişinin özgürlüğü dolayısıyla kendi özgürlüğümüz. Kendi ayıbımıza bağlı kalırız

En İyi Erkek Görüşü

• O anlık bişeyse önemsemem ama abartılırsa yanımda çocuğum da varsa iki çift lafımı sokarım 😇

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Biz onlarin igrenc opusmelerini kasarlari gormek zorunda degilizz 😡

0|1
    0|0
  • Özgürlük, başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biter.

0|1
    0|0
  • Özgürlük adı altında her hakkı yiyor millet

0|1
    0|0
  • öpüşmek için dışarda buluşan çiftler banada biraz terbiyesizlik gibi geliyor herkesin özeli kendinedir ama genel olarak bir olay olur falan filan o tarz şeylerde öpmek normal geliyor

0|0
    0|0
  • sevmek öpmek sarılmak gibi güzel şeymi var ülkenin cıkı çocuk tecavuzlerinden terörden kadın cinayetlerinden yolsuzluktan cıktı.

0|2
    0|0
  • Ki herkesin icinde sevgi gösterisi yapmak sadece gösterisidir sevgi degil.

0|1
    0|0
  • Söze gelince burası islam devleti diyorlar ama şunu bilmiyorlar ki yabancılardan daha kötü bir ülkemiz var. İnsanlarınıda zaten tanıyamıyorum hangisi benim ülkemin kadınları hangisi yavur ülkenin kadınları hepsi mini etek geçirmiş bacaklarına şevhet için sokaklarda dolaşıyorlar ama başlarına bişey geldiğinde kendilerinde suçu aramıyorlar. Allah vatanımın, milletimin yardımcısı olsun Allah islamı herkesin kalbine yerleştirsin.

0|0
    0|0
  • Ahlak, edep, kalite, hanimefendilik, beyefendilik kimsede kalmadi artik.

0|0
    0|0
  • Ben hep rastlamak istemisim. ama hic. rastlamadim. Bakude yasiyorum. Polis topluyor boylelerini. yasak. kimse yapmiyor

0|1
    0|0
  • B*kunu çıkardılar desen daha iyi olur. medeniyet buysa magra adamı olarak kalalim daha iyi

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Film ve dizilerde bolca yapılan bir hareket bunun garip olan tarafı nedir? Engellemek istiyorsanız film ve dizilerdekileride engellemek için dilekçe vermelisiniz.
    Aile var deniyor ancak çocuklar dizi izlerken zaten pek çok kez görüyorlar.
    Kültürünüze o kadar bağlıysanız neden gücünüz o televizyon dizilerine yetmiyor? Veya soruyu farklı şekilde sorayım bu kadar bağlıysanız nasıl oluyorda o aldatmalı ve bol öpüşmeli diziler izleniyor?
    Geçiniz abicim gençler yapıyorsa bu ne sizi ne başkasını ilgilendirir. Kıskanıyorsanız içinizde yaşayın öpüşenler anlık yapar biter.

0|2
    0|0
    • diziler konusunda da haklısın. karşıyız zaten. yüz binlerce mail attık ne oldu? maalesef korunuyor bu diziler. ben şahsen hiç birini izlemiyorum.

• Ne zamanki o reklam ve dizileri kaldıracak güce erişirsiniz, o zaman o sokaktaki adama karışma hakkınız olur. O tren durağına gidiyorsan senin görevin treni beklemektir milleti kesmek değil, milleti kesiyorsan aç önüne kitabını onu oku böylece milleti görmemiş olursun.
      Ezan hakkında da şunu söyleyim bunu yaşayan tek biz değildik binadaki yaşlıların hepsi taşındı sırf ezan sesinden ötürü.

• ne alaka. kasma bu kadar.

• Özgürlüğü fazla verirsen böyle olur! Yani millet şımarır ve ağzı olan konuşur, istediğini yapar. Buna izin verenler utansın.

0|1
    0|0
  • Dediğin gibi senin inancın senin şunun ya da bunun sadece seni bağlar. Nasıl oluyor da görüşlerinin mükemmel olduğunu düşünüp, herkesi kendince doğru yola getirmek için uğraşıyor, olmayınca da sitem ediyorsun? Hiç aklına geldi mi, senin dünya görüşünün doğru olmayabileceği? İlerlemek kaçınılmazdır iyi olur kötü olur, bunlar da yoruma açıktır. ve her ilerlemede eskiye başkaldırı, eskiyi yıkış olur. yoksa senin bahsettiğin o eski zamanlar, gökten gelmedi☺"eski de eski..." Diye tutturanlar daha öncesini düşünmüyor nedense. Töre cinayetleri, başlık parası, berdel... bak bunlar daha yeni yeni kalkanlar, tarihi araştır da gör neler neler var. Velhasıl saçmalamayalım, özgürlük adı altında ilerlemeye, üstelik durduramayacağımız ilerlemeye, çamur atıp taraftarları kemikleştirmeyelim. ben doğruyum dedik hadi, en azından sen şöyle yap demesek daha iyi.

0|0
    0|0
  • Edep ve özgürlük karıştırılmamalı.

0|1
    0|0
  • Avrupanin bizi savasla degil boyle yikmaya calismasi ve becerio olmasinin orneklerinden bir tanesi.

0|1
    0|0
  • delikanlı adamlar eskiden vardı şimdikiler şişme balon

0|1
    0|0
  • Inadina daha cok opusecem

0|0
    0|0
  • Özgğrlüğü yanlış anlamışlat

0|1
    0|0
Yükleniyor...