" Türk " kelimesi neden herkesi rahatsız ediyor?

Dün TC yazisini kaldiriyorlardi, andimizi kaldirdilar, soz hakkinin padisahtan alinip halka verildigi meclisimizin acildigi gun olan 23 Nisan kutlamalarini yasakladilar, yetmedi kizilay gazozlarindan bile Türk ismini kaldirdilar... Ölen arap olunca ne Musluman kesilirsiniz ama ya... Musluman kardesiniz olur cunku dimi ama olen Musluman Turk olunca sadece kınarsınız, dilsiz seytan dediklerinizden ne farkiniz var ! Karabagda esir Türk Kırımda esir Türk Bosnada esir Türk Dogu Turkistanda esir Türk Kosavada esir Türk rusyada esir Turk vs simdi de Anadolu da yürütülen Türk ismini geride birakma cabalari. Ne Türk'müş arkadaş size ne çok batti bizim Türklüğümüz ve bununla gurur duymamiz. Etnik dokuntulerden oy toplayalim derdiyle her yerde Türk'e sansur koymaktan çekinmediniz.

2|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kalk kavimler göçü başlat, 40 çeriyle saray bas, bin yıllık bizansı yık, 17 tane devlet kur, 3 kıta ike 7 denizi zapted, gel burda itle kopukla uğraş. Türk olmak çok zor yeminediyorum

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Etmeli zaten etmezse eğer asıl sıkıntı o zaman başlar. Ben Türk'üm. Ve Türklük her insanin kaninda yoktur. Asırlardir bizi yok etmeye uğraştilar. Asimile olmamizi istediler. Nasıl ki Bizler Orta Asya'da iken Çinlilier bizi içten fethetti. Burada Tarihi anlatmaya kalksak uzar gider ama kesin olan birşey varsa oda Türk Milletinden çekindikleri ve hatta korktuklari korkmalilarda zaten...

1|0
    0|0
  • Türk adı batıyo çünkü. Kuyruk acısı bunlar hep. Acizliklerinden yüzyıllarca uğraştılar. Hala tam başardılar diyemem ama başardı gibiler. Cahiller yüzünden düştüğümüz hallere bak. Dini siyasete alet ediyolar bizim saf cahiller de inanıyo. Sonunda biz kazanıcaz diye düşünüyorum. Güçleri yetmez bizi silmeye.

1|0
    0|0
  • hepsinin sonu yakınlaştı kim türkleri sırtından vuranlar dün nasıl belasını bulduysa yarında belasını bulacak osmanlı osmanlı diye ağlayanlar türklere karşı olanlar gafillerin önde gidenleridir biz ve bizim gibiler yaşadıkça Allah ın izniyle bu ülke ve bu bayrak ilelebet daim kalacaktır

1|0
    0|0
  • Türk'e sansür koyanlar Türk değil (soyları belirsiz)..
    Ama onlara oy veren cahil cühela takımı malesef Türk..
    Her zaman derim "Türklüğümle gurur duyuyorum ama Türklerden utanıyorum" diye..

1|0
    0|0
    • Anadolu insani dinine bagli oldugu icin her iktidar hep dinden yurumustur ama bunlar haddi asti din diye diye ulkenin icine etti umarim anadolu halki derin uykusundan uyanir.

• Sanmıyorum ama inşallah..

• Irkçılık, sadece basit ve duygusal insanların işidir. Irkçı bir devlet, hiç bir zaman globalleşemez, olduğu yerde sayar. Türkiye isteseniz de, istemeseniz de bir ulusal devlettir. Amerika'da nasıl ki onlarca etnik kökene sahip grup var, aynı şekilde Türkiye'de vardır ve olmaya devam edecektir. ''Ne mutlu Türk'üm diyene, Türkiye Türk'lerindir'' ve türevleri aşağılık felsefelerle, onlarca yıldır yerimizde saydığımız için, bugün ulusal devlet olduğumuzu hatırlayıp büyüyoruz. Saçma sapan turan hayallerine fazla kapılmayın, dünya sandığınız kadar temiz bir yer değil. En güçlü Türk ülkesi Türkiye iken, sen tüm Türk devletlerini toplasan da Türkiye'nin yarısı dahi etmiyorken, ne turanından bahsediyorsun? Ham yaparlar Türk'ler ham. Ben de bir Türk olarak, yıllarca yaptığımız yersiz kibirden ve egodan arınmamız ve bu ülkenin Türkiye vatandaşlarına ait olduğunu kabul etmemiz gerektiğini idrak ettim. Ayrıca Boraltan köprüsünden Azeri kardeşlerimizi Stalin'in eline teslim eden de, Mustafa Kemal'in partisinin zihniyetidir, bunu unutmayın. Sen hangi dönem bir Türk ülkesinin reisinin Türkiye başkanlarına sarıldığını, ''ağabey'' dediğini duydun? Bunu Kırgızistan cumhurbaşkanı ve Azerbaycan cumhurbaşkanı Erdoğan'a yaptılar. Nankörlük etmeyin, kafandaki sembolü taşıyabiliyorsan o adam sayesindedir.

0|0
    0|0
  • TÜRK MİLLETİNİN büyüklüğünden peygamber övgüsü almış bir milletin büyüklüğünden korkup itibarsızlaştırmaya çalışanlar.
    Yer yüzünde bir tane TÜRK kalsa devlet kurar.
    TÜRKLERDEN korkuyorlar

1|0
    0|0
  • valla türküm gurur duyuyorum ama ülkücülerden iğrendiğim kadar hiç bir şeyden iğrenmedim bulmuşlar 2-3 tane sözde şekil mide bulandırıcı söz yok işte tengiri mengri yok turan eller acayip saftrikler ya :D hele bide kapalı kızlar ben ülkücüyüm demiyormu ay deliriyorum aptallıklarına

1|1
    0|0
  • Akp nin yeni türkiyesine hoşgeldin

1|0
    0|0
  • bir ara Türk'üm dediğinde faşist ilan ediliyordun

1|0
    0|0
  • tayyip < Türk milleti

2|0
    0|0
  • Yarası olanlara batar

1|0
    0|0
  • Etmiyo ki

0|0
    0|0
  • Türküm demek faşist lik irkcilik olmus artik kurdum ermeniyim demek ozgurluk

0|0
    0|0
  • Haklısın ama andımız yasaklanmadı isteyen hala söyleyebilir özgürlük

0|0
    0|0
    • Hic bir okul okumuyor tamam diyelim senin dedigin gibi olsun onceden her sabah NE MUTLU TURKUM DIYENE demek zorundaydik ama etnik dokuntuler alinmasin kirilmasin diye bu zorunluluk kaldirildi

• Neden kaldırıldığını bilmiyordum

• Sacma sapan mazeretler uyduruyorlar 23 Nisan kutlamalarini yasaklamak icinde sehitleri kullandilar ama nevruzu yasaklamamislardi butun pkk yandaslari zafer isareti yapip zilgit cekerken pekeke halktir diye anirirken sehitler akillarina gelmemis 23 Nisan da akillarini gelmis ne ironik... halk hic bir seyin farkinda degil malesef

• herkes lafı tuhaf olmuş :)

0|0
    0|0
  • Resmin ve yazdiklarin ön yargilarimi zedeledi 😕

0|0
    0|0
  • Oy vermeyin o zaman. Bide şunu unutmayın saf türk kalmadı kalsaydı zaten bu halde olmazdık

0|0
    0|0
    • Size gore zaten dunyada bir Turk bile yok. Anadolu halki dinine cok bagli akp din tuccarligi yaptigi icin Şu an uyutulmus haldeler ama umarim gec olmadan ayilirlar

• ne kadar kolay ya saf Türk kalmamışmış kulaktan dolma bilgilerle yaşayan bakalım.

Kızlar Ne Diyor 7

• Çünkü Türk'ler yani atalarımız zamanında birilerinin canını çok fena yakmış, halen de yakmaya devam ediyoruz ondan sanırım. Türküm deyince faşist damgası yiyoruz öyle bir hale geldik yani düşün :d

1|0
    0|0
    • Hahaaha evet 😊 hainler oldukca biz onlara karsi ciktikca bize fasist diyen kesimler olucak malesef

• Çünkü Türk olmak hatta Türk'üm demek bile cesaret ister. Sen Türk müsün dediğinde onlara ben müslümanım, arapım, rusum demekse en kolayı. Soysuz olmayı sever bunlar. Keşke zamanında şunların atalarına yardım edilmeseydi de hepsi gerçekten rus ingiliz fransiz olsaydı ama naparsın işte Atatürk gibi bir ulu lider bunlara insaf etmiş.

1|0
    0|0
  • Batıyor itlere

1|0
    0|0
  • Birde sanki kürt kelimesi daha çok duyulur oldu gibi geliyor bana. Yani ön plana çıktılar

1|0
    0|0
  • Türklük iki kesimi rahatsız eder bu ülkede. Birincisi bölücüleri ikincisi şeriat tutkunlarını

1|0
    0|0
  • Şimdi boruları ötse de buradayız. Devran dönecek elbet

1|0
    0|0
  • Her yerde biz Törköz Törköz diye bagiriyorsunuz bende bunu anlamıyorum

0|0
    0|0
    • Her yerde Türküz diye bagirmiyoruz yeri gelince herkese Türk oldugumuzu hatirlatiyoruz o kadar ve bundan rahatsiz oluyorsan ya krtsun ya da asimile olmus bir Turk

Yükleniyor...