ERKEKLER Mİ İYİ SIR SAKLAR KIZLAR MI?

YA birşey soracagım en iyi sırrı saklayan kim erkekler mi kızlar mı?

0|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

• Karakteristik Özellikler İçeren Soruları Cinsiyette Arayan Kız.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Kızların iyi sır sakladığına inanmıyorum. En basiti babaanneme kimseye söylememe gereken bişeyi söyledim sülalede öğrenmeyen kalmadı😒 gerisini sen düşün artık😂

2|0
    0|0
  • bu konuda cinsiyet olarak bir genelleme yapamıycam.. çünkü her iki cinsten de sır tutamayan kişiler tanıdım :)

1|0
    0|0
  • İnsandan insana degisen bir durum ama kadinlar genelde dedikoducu olurlar ve dedikoducu sir saklayamaz

1|0
    0|0
  • kesin bayanlar kadinin içi gizli bir bahçedir erkek sonunda bir açik verir

1|0
    0|0
  • erkekler bence kızlar genelde daha çok konuştukları için ağızlarında kaçırma ihtimalleri fazla

1|0
    0|0
  • tavukmu yumurtadan çıkar yumrtamı tavukdan deseydin belki bilirdik :)

1|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • kızlar daha başarılı bence

0|0
    0|0
  • benn

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • Erkeklerdir

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • kızların sır saklayanı var mı hahaha

0|0
    0|0
  • kızların sır saklama limiti en fazla 47 saatken erkeklerde bu süre 6 günmüş, sen karar ver

0|0
    0|0
  • Erkek tabi sorulmaz bile 😉😊

0|0
    0|0
  • erkekler..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• mayası bozuk erkekte kadında fırsatını bulunca sızar. Bunun cinsiyetle alakası yok. Kadınlar dedikodu yapar lafı var mesela benim yanımda arkadaşlarım kimseyi eleştirmez işinize bakın size ne derim kızıyorum diye konuşmazlar. Genelleme yapmak doğru değil bu konularda

1|0
    0|0
  • Kızkar sır saklamazlarki. Hemde hiç. En yakın arkadaşım dışında kimsenin sırrını saklamam. Arkadaşım ve bana bir sır verildiginde dedikodu var diye diger arkadaslarımızın yanına gideriz. Eğer birine sır verecekseniz bu kisi erkek olsun

1|0
    0|0
    • bir şey sorabilirimiyim o zamn erkeklerden de en yakın arkadaş olurmu peki

• En yakın arkadaş kendine yakın hissettiğindir. En yakın arkadaş cinsiyete göre seçilmez. Ve bu kızlar sır saklamaz olayında en yakın arkadaş istisnadır. Sırrını sakladıgı için en yakın arkadaştır o ne olursa olsun kimseyle paylaşmadığı içindir

• erkek cinsi genelde söylenileni takmaz bu yüzden de erkekler daha iyi sır saklar, Allah ırkımın belasını vermiş :(

2|0
    0|0
  • Erkekler iyi sır tutmuyor. Çocuğa özellikle 5 dk sonra sakın konusunu açma dedim. Gözümün içine baka baka konuyu açtı. Kaş göz yapmama rağmen 2 . kez konuyu açtı. Ya da salaktı bilmiyorum :D Ama kızlar çok daha kötü sır tutuyor. Çok çektim.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle erkekler.
    Kadınların çenesi durmaz :)

0|0
    0|0
  • bir kız olarak diyorumi erkekler. net.

1|0
    0|0
  • Kizlar elbette

0|0
    0|0
  • Erkekler.

0|0
    0|0
  • Erkek tabi ki :)

0|0
    0|0
  • Erkekler galiba agfhgg