Eşcinsellik hakkında düşünceleriniz?

Eşcinsellik hakkında ne düşünüyosunuz merak ediyorum:Dd

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Sapıkça, rezilce mide bulandırı ve aptalca. Bu konuyu bir çok kez bir çok insanla görüştüm. Özellikle sempati duyan veya doğrudan itne ya da lez olanlarla görüştüm. Cevaplar hep aynı, ne var bunda, burası özgür bir ülke, insanların seçimine saygı duyulmalı, hangi yüzyılda yaşıyoruz vs vs. Hiç bir kelime oyunu ahlaksızlığı haklı çıkarmaz. Ayrıca eşcinselliğin bir an için yanlış olmadığını hatta çok doğru bir eylem olduğunu düşünelim. Bütün dünya bir günde eş cinsel oldu diyelim. Amcan babanla düzüşüyor annen halanla yalaşıyor tüm dünya hem cinsleriyle sapık ilişkiler yaşıyor. Bu durum başta insan nesli olmak üzere neleri etkiler bir düşün ve sonra bana gayet doğru bir şey olduğunu söyle.

0|0
    0|0
    • Eşcinselliği p*rno olarak algılamışsın :) biyolojik olarak araştır :)

• her escinsel seks mı yapıyopr escinsellik eşittir seks demek degl ona bakarsan heteroda seks yapıyor zina yapıyo ona da laf soyle

• @Alexey konumuz hetorolar degıl ayrıca gerekli bütün cevabı tek parafrafta verdim.

• hicbise

0|0
    0|0
  • Lezbiyenleri ve biseksuel kizlari severim :)

1|0
    0|0
  • kişisel bir tercih olarak bakarım.. herkesin hayatı sonuçta.. önemli olan seçimleri ve tercihlerinde mutluysa sorun yok..

0|0
    0|0
  • İsim olmaz.

0|0
    0|0
  • Alın birde bununla düşünün

https://www.youtube.com/watch?v=LVqGRJLEj28

0|0
    0|0
  • Bisey dusunmuyorum ne dusunmem gerek?

0|0
    0|0
  • heteroyum

0|0
    0|0
  • olabilri

0|0
    0|0
  • İstediklerini yapsınlar beni bağlamaz.

0|0
    0|0
  • işim olmaz baskıda olmasını istemem ama aşağılık komleksinizde yerin dibine batsın sizde kurtulun bizde

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum onlardan yaşmamalari gerekiyor onlarin

0|0
    0|0
  • insan kendisine hakim olabilir lut kavmine özenmeye gerek yok

0|1
    0|0
  • Hmmm her insanın düşüncelerine ve yaşam tarzına saygım var topluma yansıtmadıkları sürece

0|0
    0|0
  • sapkınlık

0|0
    0|0
  • Cok farkli seyler dusunuyorum buraya yaz yaz bitmez olumlu ve olumsuz uzerine

0|0
    0|0
  • of igrenc

0|0
    0|0
  • Oyle birsey yok

0|0
    0|0
  • Eşcinsel miyim bilmiyorum ama bir bayan beni becersin istiyorum

0|0
    0|0
  • birşey düşünmü yorum

0|0
    0|0
  • O kadar cok ki devamli teklif ediyorlar :(

0|0
    0|0
  • keske olsaydım çok özeniyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Biseksuelim ve bence gayet normal bisey cunku eşcinsel bitki bile var

1|0
    0|0
    • Heryerdeyiz Gökkuşağı heryerde:))

• Psikolojik bir sorun ve sağlıkla alakalı bir sorun da ayrıca bir sınama olarak düşünüyorum eğer bu kişi bu soruna engel olamıyorsa günah değil ama bunu icraata işleve geçiriyorsa günahmış

0|1
    0|0
  • Eşcinsel insanlara saygı duyuyorum. Toplumdan dışlanmalarını ise yanlış buluyorum.

1|0
    0|0
  • heteroseksuellik kadar dogal ve normal oldugunu dusunuyorum. ikisini ayni anda yuruten bir insan olarak oldukca keyifli oldugunu da ekliyorum :) hemcinsinizle kurdugunuz duygusal iliski de oldukca farkli oluyor karsi cinse kiyasla.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum ✋

1|0
    0|0
  • Sapıklık

1|0
    0|0
  • Yeter artık zaten Türkiye de homofobik sayısı fazla sormayın artık bu soruları bıktım ben şahsım adına. Saygı duyun ve kesin sesinizi...

0|0
    0|0
  • hepsinden nefret ediyorum fakat zararda vermem. benden uzak Allaha yakın olsunlar

0|0
    0|0
  • Duygularla düşünmek günah değil ama işi ileriye götürüp sapık şeyler yapmak günahtır ama içinde yaşamak günah değil.

0|0
    0|0
  • herhangi farklı bir şey düşünmem özel bir muamele göstermem biseksüelim insan insandır

0|0
    0|0
  • Banane bisi disunmem

0|0
    0|0
  • Gereksiz, saçma. Aşırı derecede iğrenç

0|0
    0|0
Yükleniyor...