Kendinizi gelistirmek icin neler yaparsiniz?

Gelistirdiginiz veya yapmayi hayal ettiginiz birseyler varmi?

Güncellemeler:
Guncel
Guncellll

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Müzik severim güzel insan... biraz piyano, gitar bilirim... teknolojiyi ve bilimin muhteşemliğini, sanat'ın ruhunu severim... küçüklükten beri sürekli görseller ve grafiklere merağım oldu benim, zaman ilerledikçe küçük küçük yaptığım görseller şimdi sevdiğim bir iş işimi görecek kadar tasarlarım genelde seçilen insanımdır, çünki limitim olmadığı gibi kafama uyruk yaparım, üniversitelerdeki nice güzel zeki insanlara iş yaptım... herşey yolunda çok kazancım olmadı bunca süre ama olmayacağı anlamına gelmez çünki sen nekadar severek üretirsen, birgün o denli getirisi olur... boş kaldığım herzaman birşeyler üzerine gelişim sağladım, hep farklılıklar aradım zevkli olsun istedim seveyim istedim işimi emek verdim saatlerce, günlerce... bakın bu benim sanat galerim (http://binary-map. deviantart. com) orda galerimde var yaptığım herne varsa yayınlarım orda bedava para filan almam para getirecek işler beni bulur arada sırada zaten... önemli olan neyi sevdiğindir güzel insan... severek gönül vererek yapacağın şeyler üzerine geliştirmendir kendini, olmadık şeylerde zaman öldürme lütfen... para getirsin diye girip, yaşamınca zorunlu kalma gelecek birkaç kuruşa... hayallerinin peşinden git sevdiğin işi yap ki çalışmak gibi gelmesin sana... nice büyük firmaların sahibi okul bile bitirmemiştir, bende ilk okuldan terk ettim anlaşamadım oldum olası bu sistemin milli eğitimiyle... kendim geliştirdim hep ve meyvesini yiyeceğim elbet... şu an kazandığım miktar az olabilir çoğundada gözüm yok ama hayalim var güzel insan... paranın kölesi değil parayı kendime köle edeceğim, çok yardımda bulunacağım insanlara, hayalimi yapıp çok ülke gezeceğim ilerlediğinde yaşım... sevdiğim ruh eşimi bulmuş olacağım, işte ozaman doğadan bir arsa alacağım denizi gören küçük bir yerleşime yakın yerde köy'e olsun mesela, bir ahşap ev yapacağım sevdiğim insanla orada öleceğim işte güzel insan...

1|0
    0|0
    • Bir bence olmaliymis yaziniz o kadar guzeldi okurken, cizimlere goz atacagim paylastiginiz icin tesekkurler. Babamda her zaman zorluk olmadan kolaylik olmaz der ona ornek oldu yorumunuz. Cokta haklisiniz sanirim once saglam hayaller kurmak lazim..

• Hiç önemli değil güzel insan bir yararım olduysa ne mutlu, ancak hayallerinizinden asla yılmayın, kesin başarıya ulaştıracak anahtar başta kurulan hayallerde gizlidir güzel insan...

En İyi Kız Görüşü

• Kigem siteleri
    Kitaplar
    Kültürlü insanlar
    KS

1|0
    0|0
    • Kigem i bilmiyordum arastirdim biraz simdi tesekkurler beni tanistirdiginiz icin

• Cok tesekkur ediyorum hemen inceliyorum

• Rica ederim iyi eğlenceler

Erkekler Ne Diyor 16

• Hersey okurum arastırırsım

1|0
    0|0
  • Kitap okumak, film izlemek, müzikle uğraşmak ( Gitar ve Bağlama) makaleleri ve düşünceleri okumak-araştırmak...

En büyük hayalim ; Ormanda tamamı camdan yapılmış, kırmızı kadife perdeleri olan 2 katlı bir ev.. Yapabilirsem yapacağım.

1|0
    0|0
  • hoku shin ken

0|0
    0|0
  • 31 cekerim

0|0
    0|0
  • Uyuyorum

0|0
    0|0
  • Kitap

0|0
    0|0
  • DJ olmak ki yapıyorum ztn geliştirdim kendimi bide oyun programcılıkta uzmanlaşmak

0|0
    0|0
  • mesleki alanımda çok çalışrıım

0|0
    0|0
  • Kitap okumak ve uyuşturucu

0|0
    0|0
  • Spor yapıp vücut yapsam süper olucam

0|0
    0|0
  • Dil öğrenmeye ve vücut geliştirmeye çalışıyorum bu aralar :/ :)

0|0
    0|0
  • Kitap okurum

0|0
    0|0
  • Kitap okurum
    #Kroogenç

0|0
    0|0
  • Sosyalleşerek kendimi geliş fire bilirim

0|0
    0|0
  • Otomobil tasarımcısı olmak istemişimdir hep ama matematikçi oldum 😂

0|0
    0|0
  • Yurtdisi icin dil ogreniyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Üniversiteye gitmeyi planlıyorum

2|0
    0|0
  • insanin birinci bir hedefi hayali olmasi gerekiyor bir insanin kendi hayli yoksa baskalarinkinide goremez bir ise basladin mi birinci allahi dusun cunku ondan baska yuce yoktur ve hersey ona baglidir ve allahin verdigi gorevleri unutma aksatma cunku onlar seni ayakta tutar yaninda hep biri olsun fikir verecek yakta durmak icin kendi basina durma hayatin hep planli olsun plansizlik en kotu seydir hayata ornek aldigin kisiler olsun ve her gece uyudugunda yarin olecekmisin gibi dusun. ve bundan sonra birinci bilim bir meslek sec kendini hangisine yakin hissediysansana yakisani ve gelecekte olacak sana yarayacak bir meslek sec ve nerde calisacagini ileride evleneceginde kocannin eline bakma kendi ataginda durmak icin mesler kariyeren az 2 dil bil dil onemlidir yurt disina cikinca adin ciksin diye ve meslegin yoksa dillen bir yere girersin muzik muzik insanin zihnini acar spor en azindan dogaya cikip yuruyus o guze; dunyamizin gercek yuzunu gorarkadas;arila kafelere gir ailenle alisverise cik aile gezisine git blog ac social mediadan say say bitmez insan kendini nekadar gelistirirse okadar yukselir ne kadar yukselirse adi cikar zorlanmaz ama en basta iman edep sonra bunlar basarilar.

0|0
    0|0
  • Kitap okurum

0|0
    0|0
  • Bol bol gezerim

0|0
    0|0
  • Yürüyen uçak ya da okadar uçmıyım amerikada bir ünide araştırma ekibinde olsamda yeter bana

0|0
    0|0
  • Kurslara git

0|0
    0|0
Yükleniyor...