Bana yön gösterebilecek birisi var mı?

Merhaba herkese. ben artık çok sıkıldım bu şeylerden arkadaşlar daha yaşım 18 ve lise3 de okuyorum
( geçen ay 18 oldum lise 3 öğrencisi 17 yaşındadır normalde ) bu hayattan çok sıkıldım. Bunları yazıyorsam yaşamam gereken şeyleri yaşamışımdır. Sahip olduğum herşeyi bırakmak istiyorum sadece sırt çantamı ve içine koyucağım birkaç kitap kulaklık mp3 temel şeyleri alıp gitmek istiyorum. Hayattaki yerimi düşünüyorum sürekli ve toplumu. Neler olucağını. Yaşımın küçük olmasına bakmayın çok okuyan ve araştıran birisiyim bu yüzden siz beni 20li yaşlarında olan birisi olarak görebilirsiniz. Gerçekten arkadaşlar bir kez dünyaya geliyoruz ve ben bunu harcamak istemiyorum. Görebildiğim gezebildiğim kadar yeri gezmek istiyorum bunun için para gerekli biliyorum ama herşey sadece para değil.
Ailem derslerime çalışıp iyi bir üni. kazanmamı istiyor her aile gibi ama bu sadece küçük bir bakış açısı. ben resmin bütününe bakıyorum onlar anlamıyorlar bunları dediğim için tembel bir öğrenci sanmayın çalışırsam ki nadiren istek olur içimde o dersten gerçekten yüksek not alırım konu bu değil , konu sadece insanın ne için yaşadığı çoğu kişi gerçekten yaşamaz ve ben bunu hergün daha net görüyorum. Ülkenin ve dünyanın gidişatından memnun değilim zaten ne zaman güzel oldu ki.
Yaşadığımız şeyler bizi olgunlaştırır ben size bunları burda anlatıyorum ama yarın okulda veya dışarıda herhangi bir yerde bu ruhhalinde olamıycam. Bu ruhhali bana yakın ama genelde dışarıda rol yaparım. Rol olduğuna değil gerçek olduğuna inandırırm kendimi yoksa bu dünya gerçekten yaşanılmaz.

Bilmiyorum arkadaşlar dediğim gibi sadece bir kez geldiğim bu yeri harcamak istemiyorum hayatım boyunca okuyup (okulda üni de saçma bilgiler alıyoruz) ve hayatımı bir işte özellikle sevmediğim bir işte çürütmek istemiyorum. bana yön gösterebilecek birisi var mı?

Güncellemeler:
Gerçekten bu kadar kişi içinde yok mu yön göstericek
xxx

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...