Bana yön gösterebilecek birisi var mı?

Merhaba herkese. ben artık çok sıkıldım bu şeylerden arkadaşlar daha yaşım 18 ve lise3 de okuyorum
( geçen ay 18 oldum lise 3 öğrencisi 17 yaşındadır normalde ) bu hayattan çok sıkıldım. Bunları yazıyorsam yaşamam gereken şeyleri yaşamışımdır. Sahip olduğum herşeyi bırakmak istiyorum sadece sırt çantamı ve içine koyucağım birkaç kitap kulaklık mp3 temel şeyleri alıp gitmek istiyorum. Hayattaki yerimi düşünüyorum sürekli ve toplumu. Neler olucağını. Yaşımın küçük olmasına bakmayın çok okuyan ve araştıran birisiyim bu yüzden siz beni 20li yaşlarında olan birisi olarak görebilirsiniz. Gerçekten arkadaşlar bir kez dünyaya geliyoruz ve ben bunu harcamak istemiyorum. Görebildiğim gezebildiğim kadar yeri gezmek istiyorum bunun için para gerekli biliyorum ama herşey sadece para değil.
Ailem derslerime çalışıp iyi bir üni. kazanmamı istiyor her aile gibi ama bu sadece küçük bir bakış açısı. ben resmin bütününe bakıyorum onlar anlamıyorlar bunları dediğim için tembel bir öğrenci sanmayın çalışırsam ki nadiren istek olur içimde o dersten gerçekten yüksek not alırım konu bu değil , konu sadece insanın ne için yaşadığı çoğu kişi gerçekten yaşamaz ve ben bunu hergün daha net görüyorum. Ülkenin ve dünyanın gidişatından memnun değilim zaten ne zaman güzel oldu ki.
Yaşadığımız şeyler bizi olgunlaştırır ben size bunları burda anlatıyorum ama yarın okulda veya dışarıda herhangi bir yerde bu ruhhalinde olamıycam. Bu ruhhali bana yakın ama genelde dışarıda rol yaparım. Rol olduğuna değil gerçek olduğuna inandırırm kendimi yoksa bu dünya gerçekten yaşanılmaz.

Bilmiyorum arkadaşlar dediğim gibi sadece bir kez geldiğim bu yeri harcamak istemiyorum hayatım boyunca okuyup (okulda üni de saçma bilgiler alıyoruz) ve hayatımı bir işte özellikle sevmediğim bir işte çürütmek istemiyorum. bana yön gösterebilecek birisi var mı?

Güncellemeler:
Gerçekten bu kadar kişi içinde yok mu yön göstericek
xxx

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Belki bana kızacaksın ve dedigim hoşuna gitmeyecek ama sen ergensin. Bu düsünceler cok ergence biraz daha olgunlaşınca farklı düşünceksin. Bende senin dediklerinden hepsine olmasada bazılarına katılıyorum ama bunlar biraz hayali. Hayali olmasada fazla yüzeysel. Gerçeklestirmen mümkündür ailenden ayrılınca gerçekleştirirsin ama gerçekleştirdikçe sana içinde bulunduğun hayat daha tekdüze ve sıkıcı gelecek. Hayatın döngüsünü anlayacaksın şu an gençsin 😳bende gencim 😳digeride genç😳. Demek istediğimi anladın mı biz şu an cok güclüyüz beklentilerimizi daha yüksek tutmalıyız

0|0
    0|0
    • hayat zaten tekerrürlerden ibaret sıkcı bir yer bunu biz eğlenceli bir hale getirebiliriz

• eğer burdan yazarsam hesabım silinebilir anla beni

• neden istemediğini anlamıyorum gerçekten konuşmam lazım ama sen bunu istemiyorsun neden?

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim öncelikle sana yön göstereyim. Bak şimdi sağ kolunu güneşin doğduğu yere ver orası doğu. Sol kolunun olduğu tarafta batı oluyor. Yüzünün baktığı taraf kuzey gtünün baktığı taraf güney olur. Gelelim senin mevzuya. Senin bir bk bildigin yok genç kardeşim. Sadece herşeyi bildigin zannıyla yaşıyorsun. Annen baban sağolsun gerçek hayatın gerçeklerini yaşamana hiç izin vermemişler. Eminim bunu da oğluşumuz bizim çektigimiz sıkıntıları çekmesin diye yapmışlardır ama hata etmişler. Haliyle sana rahat batmış. Sen şimdi çantanı sırtına alıp evden çıkıp gitsen en iyi ihtimalle bir kankanın evine sığınırsın bir kaç gün orda kaldıktan sonra bir iş bulup kendi hayatını kurma hayaliyle yaşarsın. Ama kankan durumunu ogrenır ogrenmez senı başından savmak ıcın bın turlu mazeret uydurur. Sen sıgınacak bır ev bulana kadar en az ellı kanka gezersın. Ellıncı kanka ıstemeye ıstemeye gel kal der. Onun anne babası da bu ışe bozulur ve buldukları her fırsatta sana yaban davranırlar. Bu en iyi ihtimaldi. En kötü ihtimalle evi terkettikten yaklaşık 12 saat sonra ıssız bir sokakta üstüne çöküp tüm paranı aldıktan sonra gtünü zikip bogazını keserler.

0|0
    0|0
    • Denemesi bedava degil mi? Al çantana çok lazımmış gibi mp3 ünü kitaplarını felan güneş nereye doğru batarsa oraya doğru bir git bakalım başına neler gelecek sen yaşayarak ben gazeteden bir takibedeyim bakalım.

• senin gibi korkak yaşıycağıma öyle yaşarım daha iyi. sen yaşadığını sanarak ölmeye devam et.

Kızlar Ne Diyor 1

• Calis uniyi kazan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...