Kapat

Sitede neden kızlar birbirimizle uzun uzun sohbet eTmiyoruz?

Bakıyorum sorularda genel olarak kızlar birbiriyle soru cevap dışında takılmıyor takipler genel olarak erkek nedir bu ya çözemedim 😕

1|0
15|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Var takilanlar ben goruyorum

1|0
    0|0
  • Ediyolar

1|0
    0|0
  • Niye pozitif ayrımcılık yapıyorsun abi kızlar erkekler karışık sohbet edelim

1|0
    0|0
    • Ayrımcılık değil merak ettim cevabımı aldım yalnız korsan olmaya karar verdim

• Siyah bir band birde papağan alıp geliyorum

• Dedikodu şart tabi.

1|0
    0|0
  • dontknow

0|0
    0|0
  • Karşıcins olduğundan olmasin😄

1|0
    0|0
  • Lez oluyorlar sonra

0|0
    0|0
  • 30 yaş sendromu bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Yaz geldi abazaların av mevsimi

0|0
    0|0
  • bilmen

0|0
    0|0
  • hanımlar hep bana dıyor erkekler ıse hep bıze

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sitedeki bayanların çoğunluğu egoist. Gerçek hayatımda sıkı dostlarım olduğu için bu siteye pek ihtiyaç duymuyorum.
    Sitede görüştüğüm, takip ettiğim iki bayan var. İkisi de tatlı, sempatik.. ve en önemlisi fake değil. 😉

1|2
    0|0
    • Benimde gerçekte çok dostum va ama neden olmasın dedim ondan anlaşılan hata yaptım

• Umudunu kaybetme. 💪
      Erkek üyelere abaza damgası vuruyoruz fakat sitedeki bayanlar daha çok erkek üyeler ile ilgileniyor. Bu yüzden susup gösterilerini izlemeyi tercih ediyorum. 😊

• Bizde öyle yapıcaz artık 😂

• ya kime aha bu tam kafa dengi sonunda bir kız buldum desem lez çıkıyor asılıyor engelliyorum
    ben de isterdim güzelce konuşacağım birinin olmasını

1|0
    0|0
  • oyle malesef kizlar birbirleriyle pek konusmuyor nedenini bende cozemedim hani kizdik süperdik feministik hani erkekler öküzdü :D (isin sakasi tabiki)

1|0
    0|0
  • En son bunu yaptığımdan bu yana burnum b. ktan çıkmadı pampa güvensizlik var napcan :/

1|0
    0|0
  • Erkeklerle de pek konuşmuyorum aslında. Sitede soru içinde takılmak, sorularda muhattap olmak daha iyi.

1|0
    0|0
  • Hepsinde kompleks depoluyorum bir yüzden zira bana yazan bir bayan olsa hiç şüphesiz muhabetween ederdim

1|0
    0|0
  • Ya fakeyse 😀 bu ihtimalden korkuyoruz işte

1|0
    0|0
    • Bende korktum yazan olsada cevap vermem herhalde

• Bende bunu anlayamiyorum yeniyim herhalde 12 erkek mesaj gondermistir bir tane kiz bile mesaj gondermedi be

1|0
    0|0
    • Kapat mesajlara ben kapattım sadece takip ettiklerin mesaj atabiliyor ozaman

• Bazilarinda ego tavan erkekler daha samimi

1|0
    0|0
  • Ederim ben

1|0
    0|0
  • Kızımız gel dedikodu ediverek😊😄

1|0
    0|0
  • Erkeklerle sohbet etmekten daha çok keyif alıyorum.

1|0
    0|0
  • hep erkek cıkıyor kızlarla sohbet daha guzel bence

1|0
    0|0
  • Ben ettim. baya uzun sohbetti. Tum sorularini yanitladim. Erkek cikti. Pislik

1|0
    0|0
Yükleniyor...