Eşcinsellik niye bu kadar arttı?

Etrafımda, sosyal medyada çok duyar oldum sebebi nedir bununEşcinsellik niye bu kadar arttı ?

Güncellemeler:
...
... ç

1|1
12|13

En İyi Kız Görüşü

• Vardida bu kadar alelade degildi galiba

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojik bir durum. Anlatması çok uzun ama ben elimden geldigince özetleyeyim. Bak hemşerim her insanın içinde belli başlı kötü ve olumsuz duygular vardır. Kin nefret garez vs ki bu gayet dogaldır. İnsan doğasının bir parçasıdır bu. Fakat bazı kötü duygular vardır ki sistemli bir şekilde dizginlenmelidir. Bu da eğitimle ve bol pratikle olur. İyi yetiştirilmiş bir genç her ne kadar içindeki dürtüler karşısındaki kıza tecavüz etmesini söylese de sağ duyusu devreye girer ve o genci dizginler. Buraya kadar anlamışsındır. Gelelim birbirini yalayan kadınlarla birbirinin dübürünü okşayan erkeklere. Bu adamlar ve kadınlar emin ol ki yaptıkları şeyin hem sağlık açısından hem dinen hem de mantıken tamamen kötü bir şey olduğunu bilmemekle beraber (Egitimsizlik cahillik) hem de içlerindeki hayvana dur diyecek sağ duyuya sahip degiller. Şeytan misali kötü olanı güzel göstermeye çalışırlar. Bir tabak bku allayıp pullayıp ''Bak bu bk degil bu yaş pasta ben yiyiyorum çok güzel hadi sen de ye'' diyerek etraflarına ikram ederler. Yani yaptıkları rezilligi iyi bir şey gibi gösterip tavsiye ederler. Sen ne kadar anlatsan da boş bir kere içlerindeki hayvanın esiri olan bu zavallılar türlü kelime oyunlarıyla hem kendinlerini hem de seni kandırmaya çalışırlar. Cevaplar malumdur. Amaaaan ne var bunda hangi yüz yılda yaşıyoruz, aman canım noolmuş burası özgür bir ülke isteyen istedigiyle düzüşür, canım müslüman olmak demek gay olmamak demek degil ki, ya aslında biz ilişkiye girmiyoruz sadece birbirimizi seviyoruz. Vs vs... Hiç bir kelime oyunu gerçeği değiştiremez. Şerefsizlik airo dinamik kanunları gibi evrenin her yerinde geçerlidir. Şerefsizlik amerikada da şerefsizliktir rusya da da Türkiyede de.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eşcinsellik her zaman aynıydı. Önceden bakkal Mehmet amca gizi eçcinseli oynayıp gizlice asansörde yiyişen dayılar gibi yiyişiyordu şimdi ise artık ben Burdayım diyor...

0|1
    0|0
  • Kıyamet alameti güneşte batıdan doğdu doğacak az kaldı artık :d

0|1
    0|0
  • Serbest hal alınca coştu millet.

0|1
    0|0
  • Artmadı sadece artık gizleme ihtiyacı duymuyorlar

0|1
    0|0
  • Bence gdo lu yani hormonlu ürünler son zamanlarda daha çok attığı için yani sonuçta insan biyolojisini de çok etkiler bu ve bazılarında daha çok kendini gösterdiği için olabilir

0|1
    0|0
    • Zaten dış güçlerinn oyunu var bu konuda uzmanlar uyarıyor. Mesela tavuk çok fazla östorojen içeriyor erkeklerde meme büyümesi yapıyor kadınlarda erken ergenlik geçen konuşuyordu annemler komşunun kızı 10 yaşında ergenliğe girmiş. Tabi erkekler kadınsılaşıyor felan filan

• Bilmem allah bilir ajsk

0|1
    0|0
  • Ülkeye islam getiricez diye geldi Akp etraf kancık kaynıyor

0|1
    0|0
  • Kızlar erkeklere güvenmediği için bazı erkeklerde erkek adam erkek g*tü s*ker felsefesi uyguladı.

0|1
    0|0
  • Yakında soyumuz kurur

0|1
    0|0
  • ben saygı duyuyorum :)

0|0
    0|0
    • Neden hoşnutmusun bu durumdan

• yazdıkların için teşekkür ederim :) bazen değişik fikirler olabiliyor işte buda bunlardan bir tanesi ama yinede saygı duyarım görüşlerine

• Eşcinsellik değişik bir fikir değil bir saçmalıktan ibaret biz kabul ettikçe biz önlem almadıkça artacak neyse dediğim gibi bu benim fikrim.

• Aptalların çoğalması

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Aşiri cinselliğe girer bu. Bunu şöyle de düşünebilirsin. Mesela ördekle ilişkiye giren, inekle, atla, köpek her neyse bunun bir önemi yok. İnsanlar en üst doyuma ulaşmak için öyle psikolojilere giriyorlar ki bir süre sonra bunu normalleştiriyorlar. Bugün ördekle ilişkiye girene bile bir isim bulup, yarin bunu normalleştirebilirler. İnsanlar akilli olduğu kadar, aptal ve sapkin varliktirda...

0|1
    0|0
  • Cunki bunu dogal buna karsi olanlari yobaz olarak nitelendirdikleri icin 😅 Gay deilim tiksinc buluyorum ooo ozman yobazsin geri kafalisin hattaaa çok kötüsün 😂😂 ulan erkek erkege kadin kadina olan biseyi normal gosterip anormal olan benmisim gibi davraniyo insanlar 🤔 Ben anlamiyem

0|1
    0|0
  • erkeklerin kizlardan kizlarin erkeklerden nefret etmesi olabilir.

0|1
    0|0
  • Valla bende çok duyar oldum Lut kavmi gibi olacak sonumuz

0|1
    0|0
  • umursamıyorum. İnsanlar nasıl mutluysa öyle yaşamakta özgür

0|1
    0|0
  • Sapkinlik ve igrenclik

0|1
    0|0
  • Yarin obur gun bu mesru olunca sıradakine ensest iliskiyi normallestirecekler ondan sonra bunlar yetinmeyip hayvanlarla ilişkiyide meşrulaştırmaya calisicaklar bu yuzden karşıyım ole bir seyi varsa tedavi gorsun ya

0|1
    0|0
  • Götumuze sahip cikalim. uluslararasi bilgilendirme

0|1
    0|0
  • Kanka önce bişi sorcam ona göre yazayım sonra uğraştırıyolar, Müslüman mısın?

0|1
    0|0
    • Evet dostum müslümanım eşcinseliğe karşıyım

• Deccalin çıktığını düşünüyorsun yani

• Daha tüm alametler tamamlanmadı ama şöyle bir bakınca küçük alametlerin nerdeyse hepsi oldu ve ardı ardına çok hızlı oluyorlar artık, eşcinsellik, katliamlar, sebepsiz cinayetler, fitne fesatın artması, Allah inancının azalması... İnsanı düşünmeye sevk eden şeyler hep, bu gün varız yarın yokuz iyi değerlendirmek lazım artık zamanı

• Kıyamet yaklaştı ondandır

0|1
    0|0
  • aynen sence cesaretten söylüyolarmı yoksa gerçekten arttımı?

0|1
    0|0
  • kıyamet almetleri kadınlar erkekler benzicek erkekler kadınlar benzicek
    erkek erkekye kadın kadına münsabet olcak kıyamet yakındır

0|0
    0|0
Yükleniyor...