Buradaki bazı insanlarda neden ego görünümlü bir aşağılık kompleksi var?

Hiç nasılım sormadım ve şu insanları yargılayanlardan nasılımcılardan çok daha fazla sıkıldım, milletin size soracak hali yok sorarken o kategori süs olsun diye koyulmadı, hoşlanmıyorsanız engelleyin, insanları aşağılamaya çalışmayın, kendi avamlığınızı ispatlarsınız sadece. Ayrıca şu Adriana lima ve bradd pit gibi takılan marjinal ve zeki ayağına yatan beyin yoksunu erkekler, kızlar bu huyunuzdan vazgeçin çünkü aşağılamaya çabaladığınız insanlarla aynı ortamı müptelası olmuşcasına paylaşıyorsanız bu da sizin karaktersizliğinizdir. Her türlü soruya kötü cevap verenler gerçek hayatınızda ucube, dışlanmış, çapsız ve zavallı bir halde olduğunuz biraz beyni çalışan her insan tarafından anlaşıldı, sanırım ifsalandınız. Son olarakta ayak yaparak kim olursa olsun bir kadının görüşüne atlamayın komik oluyorsunuz, dişi sineğe hallenecek hale gelmişsiniz, bir duruşunuz olsun ruhospu olmayın. Burada uzun süredir bulunuyorum, sadece gözlemlerini yazmak istedim, tamamen umursamaz bir insanım diyemem ama yapılan yorumlar sadece o anlık mutlu eder, sinirlendirir ve güldürür bu siteden çıktığım an hepsi uçuveriyor.. Sizde kendi görüşlerinizi dile getirir misiniz?
Hepinize iyi geceler.

1|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Nasılım kategorisinde sıkıntı yok ama nasılım kategorisinin dışında başka konular altında bu "nasılım" sorusunu soranları napalım. Kızılcık sopasıyla mı dövelim?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı fikirdeyim.
    Hem nasılım kategorisinden çıkmazlar, hemde millete laf ederler.
    Site kuralları dahilinde isteyen istediği yerini sorsun, size ne?
    Zorla mı bak ya da yorum yap diyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu yazidan anladigim bisey varsa pisligin tekisin hepsi bu nasil mi cikardim bunu su yazinin ustunde 2-3 dakika dusunun anlasiliyor vallaha bah

0|0
    0|0
  • tam o anlatigin tiplerden biriyim

0|0
    0|0
  • kesinlikle aynı fikirdeyim. öylelerine yorum bile yapmıyorum artık.

0|0
    0|0
  • İyi patladın. Site benim işimi görüyo mu ben ona bakarım insanları takmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...