Baba sevgisi nasıl birşey diye soruyorum nasıl tanimlarsiniz?

Ben hiç tatmadim bilmiyorum. Çok ozeniyorum babalarıyla arkadaş gibi olan kızlara, babalarını ballandıra ballandıra anlatan insanlara üzülmüyorum benimde nasibim buymuş. Ama o duyguyu nasıl tarif edersiniz cidden çok merak ediyorum
( Benim babam ben küçükken gitmiş hiç tanımıyorum )

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Senin ki zor ama babayı tanıyıp onunla büyüyüp hayattaki en değerli varlığın olduktan sonra gitmesi de zor.

1|0
    0|0
    • Seninki gitti mi?

• Ne güzel işte boşver babayı sen annenle gurur duy sadece

• Evet öyle yapıyorum annemin kiziyim Allaha şükür

Erkekler Ne Diyor 5

• 28 yillik hayatin hatirlanamayan 3 yilini cikardiginda geriye kalan 25 de bir özlem, bir hayal, bir uzun toprak kokusu, uykunu korkuyla heyecanla bölen bir ruya...

1|0
    0|0
  • baban seni uzakdan seviyodur eminim.

1|0
    0|0
  • o olmadan olmaz

1|0
    0|0
    • Bak 20 yaşındayım hiç tanımıyorum bilmiyorum. Ama dimdik ayaktayım

• eğer öldü ise Allah rahmet eylesin... yok eğer yaşıyor da terk ettiyse allah bildiği gibi yapsın... Mesela baba oğul aynı kutuptur... birbirini iter.. ana oğul zıt kutuptur, birbirini çeker. Bu yüzden anayla oğul.. babayla kız en iyi anlaşanlardır... babanın varlığı iyi bişey... nasıl diyim sana maddi olarak arkanda... kuruşuna kadar sana verir.. kendi yırtık ayakkabı giyer.. benim babam giydi mesela... ana desen anam olmasa ben bir hiçtim. babam almanyada zevkine baktı.. anam yetiştirdi beni misal.. tek çocugum ben anam olmasa başımda... harbiden yolu şaşardım...

0|0
    0|0
    • Benim annemde öyle o olmasa ben hangi yetiştirme kurumdaydim meçhul. Kendisi yaşamadı bana yaşattı bu yasa getirdi

• bilmiyorum 1 gün bile baba sevgisi görmedim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim babam var ama hiç sevmeyi bilmez ama bilirsin onun seni sevdiğini öyle değişik :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...