Yaptığım şey hatalı mı? Sevgilim olmayan bir erkeğin kucağına bebek gibi alındım hem de ağlarken?

Ona karşı çok güçlü bir duygusal bağ oluştu içimde, sevgilim değil ama ağlarken yanımdaydı kucağına bebek gibi aldı beni hüngür hüngür agladığımdan gerçekten cinsellikle ilgili en ufak yaklaşma olmadı? Hakkımda ne düşünmüştür? Hiç tanımadığım biri, tamamen tesadüf.

1|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yaw bazı minicik minyon cici kızları dizime oturtup torun niyetine sevesim geliyor 😂😂 yanaklarını ısırasım filan 😂😂

Hakkında bir şey düşünmez 👀 sonuçta o aldı seni kucağına 👀 almasaydı 👀

Ama doğru bir şey değil tabi 😄 yanlış 😄 olmamalı 😄
    Ama cici kızlar bunu hakediyor 😒😒😒
    😂😂😂

Soruya cevap olmadı bu ama aklıma bunlar geldi 😂😂😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pek hayrlı şeyler düşündüğünü sanmıyorum, göğsüne başını koysan anlayacağım da bebek gibi kucağına oturmak nedir? Teselli ayağına yakınlık kurmuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• her kucagına almaya calısana ızın vermemen gerekıyor. kotu nıyetlı bırıde olabılır. olmus bıtmıs ne dusundugunun ne onemı var. aglama artık guclu ol yoluna devam et

0|0
    0|0
  • Hiç tanımadığın birisi mi 😳😳

0|0
    0|0
  • Niye kucagina oturdun başka yermi yoktu

1|0
    0|0
  • ağlamak güzelde yalnızken ağlamak güzel

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal kilolu bir kızsın, kendi bacısı gibi görmüştür

0|0
    0|0
  • ''Komşu kızı kardeştir, kaldır kaldır yerleştir'' gibi düşünmüş olabilir. :)

1|0
    0|0
  • Arsızlık bu başka bir şey değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ağladığın için üzüldüğünü düşünür.
    Hatalı falan değilsin. Ağlarken desteğe ihtiyacın varmış, oda destek olmuş.

0|2
    0|0
  • Durumu hosnutlukla karsılayanlar olmus, ben şok. Bir de sevimli falan yazan var.. ben iptal. Kötü bir söz söylemek istemiyorum ama gercekten acizlik. Ne demek bir erkegin kucaginda bebek gibi oturmak. Arkadaslar yapmayin böyle seyler. Valla ben utanıyorum ya. Hakkında ne düsündügüne gelince senden faydalanma niyetinde olmasaydi kucagina falan almazdi zaten. Muhtemelen basit oldugunu dusunmustur ve ileride de faydalanmak icin adım atacaktır.

0|0
    0|0
    • ALLAH için bırakın şu ergen laflarını, ben şok. Bir de sevimli falan yazan var.. ben iptal gibi gibi

• @fatihh48537 canım duruma tepkimi göstermek icin kullandıgım iki kelime.. neyi zoruna gitti? Hani kalkar bana görüşüm icin yorum yaparsın amenna sana cevap veririm güzel güzel. Benim nasıl konusacagıma sen mi karar vereceksin? sırf konusmus olmak icin her lafa atlama. Muhattabım sen degilsin bir kere. Anlamıssındır umarım.

• Çok tatlı 😊

0|0
    0|0
  • Cinsel yakınlaşmalar genelde kadınların duygusal anında ortaya çıkar zaten sahiplenmeden kaynaklı erkek gücünü gösterir kadın keklik misali düşer ava. Neden sıkı sarılmak varken kucağına oturtuyor BEBEK GİBİ. Olaya çok iyi niyetli yaklaşıyosun, yapma.

0|0
    0|0
  • Sevimli ♥
    Bilmiyorum ne düşündüğünü :D :D

0|0
    0|0
  • Ay biran yaşadım sanki , sonra çok utanç hissi duyduracak birşey sanirim sonra neoldu...

0|0
    0|0
  • Senin için üzülmüştür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...