Kendini "zavallı" hisseden var mı?

Dünyanın en iğrenç en ölmesi gerek insanıymış gibi hisseden var mı? Bu histen nasıl kurtulur bir insan? :(

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Niye öyle hissediyorsun ki ne yaptında bu kadar aşaladın kendini kırdın özgüvenini? Böyle hissedemez bir insan bence verecek. 1 tane can var onuda sıkıp üzüp ay ben öliyim moduna girmek saçma. 1 tane canın var , gençsin , hayat devam ediyor bunu düşün kurtulursun ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bizi bu hale getirenler en iğrenç en ölünesi insan diyerek tabi

1|0
    0|0
    • :( Ama en çok ben..

• Çabalıcam...

• başarırsın

Erkekler Ne Diyor 6

• Kırıcı

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • sevgili yap

0|0
    0|0
  • köprü var mı sizin oralarda?

0|0
    0|0
  • Bazen herkeze olur yaradana ssıkı sıkı tutun :)

0|0
    0|0
    • Bu kadar günahkarken mi :(

• Bende gunahkarim ama tek kurtulusumuz bu yalnis anlamassan senle ozelsde konusabilirmiyiz bir arkadasa ihtiyacim varda saygili sekilde dertlerimizi dinleriz hem

• Kanka şayet öyle biri olsaydın sana bu mesajı yazmazdım😉

0|0
    0|0
    • Olmadığımı nerden biliyosun?

• O kadar ölmesi gereken şeref.. z insanlar varken senin ölmen büyük haksızlık olur👍

Kızlar Ne Diyor 7

• Psikolog sart. Senin boyle dusunmeye iten cozulmemis problemlerinle hesaplasmalisin:) her sey guzel olacak canim..

0|0
    0|0
  • Her insan değerlidir ve bu dünyaya iz bırakacak benliğe sahiptir. Kimse bu dünyaya boşu boşuna gelmez. Herkes kendi hayatının kahramınıdır ve kendi hikayesini yazar. Acılar insanı daha d güçlendirir, yaşanılan şeylerin daha önemli ve daha değerli olduğunu bize gösterir.
    Bence kendine acımak, acımasız davranmak ya da üzmek yerine kendini önemli hissetmeyi dene. Erdal Demirkıran'ın Kashna Felsefesi adında bir kitabı var kesinlikle okumanı öneririm.

0|0
    0|0
    • Değil işte be öyle değil... Tüm o kişisel gelişim kitapları o çok bilmişler her şeyi başarmış başarının zirvesine çıkmış ve kitap satma rant kazanma derdindelerr...

• Bu kitap öyle değil, yazar çok içten, ben çok kişisel gelişim kitabı okurum. Ben hiç beynimdekini anında okuyan bana sen diye hitap eden ve birilerini gösterip onu izle demeyen bir kitap görmemiştim. Komik olması da cabası. Denemeye dener, bence çok şey kazanacaksın.

• Teşekkür ederim, bakarım..

• Seni iyi hissettiren insanlarla konusarak

0|0
    0|0
  • herkesin zavalli oldugunu farkederek

0|1
    0|0
  • Var... Ben kurtulma yolunu bulamadim.

0|0
    0|0
    • Aynenn...

• Yasamaya calisiyorum degismeye calisiyorum yapamiyorum en iyisi kendimi boyle kabullenmek ya da gidip intihar edeyim ama onu da yapacak cesaret yok

• Dertleşelimmi gel uzun uzu konuşalım

0|0
    0|0
  • Bazen hissederim ancak sonra dusundukce durumun boyle olmadigini anlar kendimi toparlarim

0|0
    0|0
    • Ben toparlanamıyorum... Bu yüzden zavallı hissediyorum.

• Anliyorum tabi, ihtiyacin olan sey zaman , goreceksin ki zamanla hersey gececek

• Umarım...

Yükleniyor...