Vatanınıza ihanet edenleri affeder misiniz?

Vatana ihanet sadece dağa çıkıp terörist olmakla olmaz. Bazılarıda içten kemirir ülkeyi peki ya siz vatanınıza karşı sorumluluklarınızı yerine getiriyomusunuz. Başkalarına vatan haini derken siz ne kadar ülkenize sadıksınız...Vatanınıza ihanet edenleri affeder misiniz ?

4|1
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Evladım olsa affetmem.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Etmem diyenler suriyelileri neden savunuyorlar bana karşı?

0|1
    0|0
    • Suriyelilere neden karşısın. Vatan sevgisi başka zor durumdaki milletleri kovmakla olmaz. Ve Allah kimseye vatanının tapusunu vermemiş ne kdar bizim vatanımız desekte Allahındır herşey kim oluyoruzda zor durumdaki insanları Allahın olan bir yerden kovuyoruz. Sadece gerekli önlemler alınırsa ülkede tatsızlık çıkmaz. Ve zamanı gelince gönderilmeliler şu an için karşı çıkmak o insları hadi gidin tecavüz edilin aç kalın ölündemek

• Hayır katılmıyorum. Kendi vatanına saygısı olmayanın bizimkine saygı duymasını beklemeyiz. Geçmiş arapların ihanetleriyle dolu zaten.

• Görüşüne saygı duyarım dostum hayırlısı olsun

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayir tabiki

0|1
    0|0
  • Kesinlikle affetmem.

0|1
    0|0
  • Hayır asla!
    Karaktersiz ve aşağılık biri değilim.

0|1
    0|0
  • Vatana hainleri tarafından yönetiliyoruz malesef.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vatana ihanetin affı olmaz.

0|1
    0|0
  • Affetmem bro

0|1
    0|0
  • Namusuma ihanet edeni neden affedeyim?
    Vatan namustur. Vatana ihanet eden namussuzdur.

0|1
    0|0
  • Hyrrr

0|1
    0|0
  • kafasına sıktıktan sonra düşünürüm biraz ama affetmem

0|1
    0|0
  • Ya vatan hainlerin elindeyse

0|1
    0|0
  • Afetmem

0|1
    0|0
  • Dagdaki teröristi görüyoruz, biliyoruz onlardan daha tehlikelisi icimizdeki bizleri arkadan vuran her 4 oyumdan birisi hdpkk'ya diyen, pkk cenaze törnlerine katilip, bu Devlet pkk teslim oldu diyen, sosyal yasantisi, Türklükten uzak, ingiliz, fransiz, yunan gibi yasayan hainler..

0|1
    0|0
Yükleniyor...