Hiç arkadaşım yok?

18 yaşındayım liseyi bitirdim zaten lise'de içine kapanık özgüvensizin tekiydim bu yüzden 2 - 3 tane arkadaşım vardı konuştuğum onlarda zaten uzakta'lar görüşmemiz imkansız herkes bir yere dağıldı yani yalnız olmaktan o kadar bunaldımki benimde ortamım olsun gezelim tozalım istiyorum ama işte arkadaş yok nasıl arkadaş yapacağım? okulu bitirdikten sonra çok değiştim ama geç kaldım :/ zaten işim'de yok çalışmıyorum ne yapsam?

0|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

• İşe girebilirsin üniversite sınavına girip arkadaş edinebilirsin herhengi bir hobiyle o ortamdan arkadaş edinebilirsin.
    Önemli olan kaliteli insanlarla görüşmek inan arkadaşın çok olur ama bir fabrikada çalışan kişiyle bir üniversteli arkadaş bir değildir.
    Bu arada fabrikada çalışan çok tatlı ve değerli insanlarda var yanlış anlaşılmasın.
    Kaliteli insanlar yoksa çevrende seni daha aşağıya çeker bu yüzden tek başına olmak o kadar kötü değil inan.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş olabiliriz :)

0|0
    0|0
    • İnternet arkadaşı değil ama :)

• Valla ben reel arkadaşlarımdan çok sanaldakiler ile takılıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Durust arkadaslar edinmeye bak yoksa tek basina iyice bosluga dusebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• arkadaş falan hikaye ama özgüven önemli kardeşim bence spora fit biraz vucut yap üniye gidiyorsan az çok birşeyler yaparsın zaten gitmiyorsan lys kas bence üniye git

0|0
    0|0
Yükleniyor...