Çok iğrenç erkekler var?

lise sondayım ve bugün okul değiştirdim özel bir nedenden dolayı gelmez olsaydım sınıfta iki kız var onlarda kapalı onlara bulaşmıyolar dört erkek dibime girdi kölen olabilirz dediler ya bu nasıl bir iğrençlik ya ha bunlada kalmadılar kantine gidicektim kalktım yerimden sıraya deydim bir erkek aletime dokunma sakın dedi ve hrkes gülmeye başladı ben sıraya dokundum ve bu yaptıklarına bak gerçekten iğrençler ne yapıcam ben ya

0|0
15|29

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam şimdi ilk köle mesajı gelmeden mesajlarını kapa.. Ve bu olanları unut.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Coluk cocuk mk lise diyosun mallar fazla bisi bekleme😅

0|0
    0|0
    • Seslerini kaydet ya da gizlice videolarini cek bunu yaparlarken butun kannitlarinla git sikayetci ol. Yanina yaklasamazlar. Denenmistir.

Erkekler Ne Diyor 28

• En güzel hakaret ne derlerse ne yaparlarsa yapsınlar duyma görme bakma muhattap olma o an yaptığın iş ile uğraşmaya devam et en önemlisi mutlu ve neşeliymiş numarası yap

1|0
    0|0
  • Çok burda takılıyon sen

0|0
    0|0
  • Zeki biri olup laf sokman gerek. Misal beynin kadar ufacık aletine dokunup napicam gibi, başkaları da gördün mü ki diyecek sende mesela 'sizin aklıniz uçkurunuzda burdan da açıkcası pek akıllı varlıklara benzemiyorsunu diyip geçip gideceksin. Baş edemezler zeka ile verilen sozlere

0|0
    0|0
    • ilk günden bulaşmak istemedim

• Onlar bulaşıyorlar sana ama.. Sen dediklerimi yap yoksa tepene çıkarlar, sanırım saf yüzlü temiz ve gayet güzel bir kızsın ki biranda senle ugrasmaya baslama cesareti edinebilmişler.

• Biz yıllarca spartacüsle köleliği bitirmek için savaşalım bunlar hala köle olmaya çalışsınlar. Yazık be

0|0
    0|0
  • Evet çok var.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle var cok

0|0
    0|0
  • Müdüre söyle taciz ediyorlar görsünler günlerini

0|0
    0|0
  • Buralarda yenisin sanırım, köle sözcüğü buralarda tabudur. Emin ol çok daha fazlası var :D

0|0
    0|0
  • O zamanlarda beyin ve çük yer değiştirdi için bunlar normal geliyor onlara malesef. Hedefler ve hayaller genelde seks üstüne oluyor haliyle. Ha birde sınıfte kız az ise eyvah zor bir durum. az kalmış yakında biticek okul sabır et bence.

0|0
    0|0
  • Endüstri meslekte misin, nasıl sınıfta 2 kız var?
    Bence direk hocaya-müdüre şikayet et hareketlerinden rahatsız oluyorum diyerek. Sınıf değiştirirler belki

0|0
    0|0
  • gevşek kızda olur erkekte olur takmamak gerekiyor ergenlik böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Şikayet et idareye

0|0
    0|0
  • muhattap olma. bkz:müdür

0|0
    0|0
  • diyeydin ya yaz geldi bamya mevsimi başladı diye...

0|0
    0|0
  • Müdür yardımcısına söyle. Şerefsizler ya sanki okul değil kerh ane..

0|0
    0|0
  • Şikayet etsene yoksa meta olmaya devam et!

0|0
    0|0
  • Nediyosun kızım sen ne anlatıyosun.

0|0
    0|0
  • okul değil karhane be ora

0|0
    0|0
  • Kaç ordan sağ kurtulma oranın az

0|0
    0|0
  • yandın ki ne yandın...

0|0
    0|0
  • Şikayet et

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değil emin ol

0|0
    0|0
  • görevlilere sikayet et.

0|0
    0|0
  • pislik bol nasıl bişey bu lan bizimde kız kardeşimiz var gerçekten işin zor uzuldum

0|0
    0|0
  • döverim onları

0|0
    0|0
  • Abin ya da erkek kuzenin varsa soyle onlara cikista o cocuklardan birinin bacagini bicaklasinlar

0|0
    0|0
  • Meslek lisesi mi? :D haha mudure git sonra basina cikarlar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Başka bir sınıfa geçebilirsin.

0|0
    0|0
  • Lisede de köleler mi varmış? Tükiyede p*rno yasaklansın bence.

0|0
    0|0
  • Hangu şehir ya orasi

0|0
    0|0
  • Mudurunuz ogretmeniniz yok mu veline söyleyeceksin o edepsizleri otturecekler okulda

0|0
    0|0
  • Hepsini döv.

0|0
    0|0
  • Benle De uğraşıyolar ve daha fena şeyler söylediler bana hala devam ediyorlar ki sokmadıpım laf kalmadı hep ooooo deyip devam ediuolar

0|0
    0|0
  • iğrençler

0|0
    0|0
  • Liseli olunca böyle

0|0
    0|0
    • Bu cevabı tamam yazana kadar silmicem akskdkd instagrama bak, gelen kutusuna kübra :)

• Allah yardım etsin

0|0
    0|0
  • bir an bizim sınıf sandım sonra olan iki kız kapalı dedin sonra dedim yok ben açığım tağam ajskd

0|0
    0|0
  • Bu iğrençlik değil gereksiz abazalık ergenlik.

0|0
    0|0
  • müdüre şikayet et bu tacize girer haklarında uzaklaşma kararı çıkarılsın

0|0
    0|0
  • oha şikayet et ya da abiler söyle onlar haleder

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...