Kapalı kızların bir ton makyaj yapması dapdar kotlar giymesi size tuhaf gelmiyor mu?

İnstagramda bakıyorum nerde türbanlı bir kız prfili. bir ton göz makyajı takma kirpikler lensler.. altta dapdar kot üstte sadece diz üstünde bir tunik aşırı gösterişli kıyafetler kokoşluklar. Nedir abi bu ne diye o baş örtülüyor o zaman?

1|1
30|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bugun kapali bizi gordum resmen onden saclari bilincli olarak cikartmis. Bende bunlari anlamiyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de dün İnstagram ve Twitter da gördüm. Kapalılar işlerine gelince direkt ''Makyaj yapmak günaaah!'' - ''Açıklar o*spudur'' demeyi iyi biliyorlar.
    Ama bakıyorum da en namussuzları kendileri. Parklarda, köşelerde onlar başı çekiyor.
    Sen onu kafana takıyorsan, ona göre davranacaksın arkadaşım. Kapanmak için kapanıyorsanız bu sizin rezilliğinizdir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• kapanıolar moda için artık kapanıpta kalbi temiz olması lazım bir insann namaz fakat artık moda oldugu için kalbi temiz olmayanlarda oldugu için kapalılarla çkmaya karşıyım

1|0
    0|0
  • tuhaf da ne kelime mide bulandırıcı.

2|0
    0|0
  • İslama küfür etmek için heralde..
    "İnancım gereği başımı örtüyorum" deyip öte yanda gotünü açmak "inancım başı örttürüyor ama gotümü açmama izin veriyor" demektir..
    Yani bu İslam'a açık açık hakarettir..
    Başı açık gezen kızlarda ise böyle bir durum yok, çünkü o bu şekilde olmasını İslam ile ilişkilendirmiyor..

0|0
    0|0
  • Gelmiyor, neden gelsin ki. O da onun seçimi. Hatta her ne kadar kapalılar arasında dışlansalar da..

3|0
    0|0
  • Şimdi senin sıkıntın kapalı olmasıyla mı? Makyajıyla mı? once bunu bilmek lazım..
    Sonrasında ise bu durumun yanlış olduğunu düşünyorsan bu sitede bence diye güzel bir imkan var orda bunun hakkında esaslı bir bence paylaşabilirsin. Hem o durumda olan insanlarda belki bunu okuyup yanlışlarını düzeltirler.
    Ama yok sen de makyaj yapıyosan ister örtün ister örtünme böyle bir soru soruyorsan o zaman senin ciddi sorunların var...

2|0
    0|0
  • Sen niye kapanmadinn peki

5|0
    0|0
  • Dün diz boyu etek giyen türbanlı kadar garip geliyor

1|0
    0|0
  • Doğru değil tesettürü cazibe için kullananın hali mini etekle gezen kızdan daha kötüdür.

1|0
    0|0
  • aile baskısı içinde kendi seçimlerini ortaya koyamadıklarından dolayı böyle oluyor. aklı başka diyor ruhu başka yaşıyor. eh sonuçta bir şekilde dışarıya bir patlaması oluyor işte

0|0
    0|0
  • Tuhaf

0|0
    0|0
  • Herkes hürdür yalnız çelişkiler yumağıdır

2|0
    0|0
  • Süslüman

0|0
    0|0
  • Evet onlar susluman lar

0|0
    0|0
  • Ben de başörtüsüne karşıyım. Resmen gericilik
    Görmeye tahammülüm yok.

0|0
    0|0
  • öyle kokoşlar çok maalesef

0|0
    0|0
  • Tuhaf değil bence , seçimleri bu yönde olabilir , zorla kapanmaya karşı geliştirdikleri bir kaçış olabilir , tezatlık hoşlarına gidebilir , inançlarının ifade ettiği kapanmayı böyle yorumlamış olabilirler. Herkes istediğini yaşasın sonuçta

0|0
    0|0
  • Tuhaf, Berbat

1|0
    0|0
  • gelmiyor, herkesin kendi yaşamı..

2|0
    0|0
  • evet aslında türbanı sevmem ama türban takıp böyle yapmaları çok saçma amacını aşıyor daha çok dikkat çekiyor

0|0
    0|0
    • Onlarınki sıef göateriş ya göateriş için takıyolar o türbanı

• onlarin fiziği kapalı ruhu açık.

0|0
    0|0
  • Psotmodern müslümanlar. Türbanlı olup el ele tutuşanlar...

1|0
    0|0
  • geliyor neden gelmesin.

0|0
    0|0
  • Altı minare üstü başka bişey derler bizde

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • başında eşarp kıçında tangha

0|0
    0|0
  • geliyor ve iğrenç. ustu minare altı kerhane modeli bunlar

0|0
    0|0
  • Yobazlik yapiyolar

0|0
    0|0
  • Üstü kabe altı paris

0|0
    0|0
  • İşte tuhaf yanlış doğru düzgün kapalı olacak birde makyaj oda olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 29

• Komik oluyor öyle tuhaf değilde yaptıkları yanlış onlar yüzünden tüm tesettürlüler aynıymış gibi önyargı oluşuyor. Allah rızası için kapanan öyle giyinmez, onlar ya aile baskısıyla kapanmışlar ya da kapanıp pişman olmuşlardır. Başka açıklaması olamaz ama ben öyle bir ton makyaj yapıp dar pantolonlar giyenlerin kafasız olduğunu düşünüyorum. Olsa durumlarının farkındalığına varabilirlerdi.
    Sürekli kapalılardan konu açıldığında da artık kapalılar diye genelleme yaparak kötüleyenlerinde kafasız olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Eee bundan sana ne? Neden milletin ozeline karisiyosunuz? Herkesin kendi bedeni istedigin giyer. Oyle giyinmesi sadece ona kalmis. Lutfen insanlari yargilamayin. Tiksiniyorum sizin gibilerden

1|0
    0|0
    • Sende kapaliysan üstüne mi alindin

• Herkes bu konuda özgür olamaz efendim. O öyle özgür olunarak takılacak birsey değil islami kadınları tesettürlüleri ifade ediyor. Öyle özgürce giyinip dolanamazlar bizim gibileri karalamak bu. Bizimkisi yargılamak değil. Açık olan bir bayan istediğini giyinebilir. Ama kapali bayan bizleri de temsil ediyor olduğu için dikkat etmeli sonra ayyy tüm kapalilar şöyle böyle.

• Giy giy taytta giy minide giyy minyon tipimisn kzm sonra da diyorsunki rahat rahat gezemiyoruz tabi gezemezsin birazcik aklini kullanacaksin aklini

• bir Kapalı kız bide tesettürlü kız vardır boyle soylediklerin tesettürlü kızın yapacağı seyler degil yapanda zaten tesetturlu degil sadece kapalidir. Bende mesela tesetturu hakkiyla yerine getiremiyorum tesetturlu degil sadece kapaliyim.

1|0
    0|0
  • Lekeliyorlar

1|2
    0|0
  • Başı örtük olup namuslu rolü yapanlar var açıkken her boku yiyip sonra namus rolü olsun diye kapatiyorlar kafalarını millet yapılanlsri unutsun gibisiden

1|0
    0|0
  • Susluman onlarr

1|0
    0|0
  • Kapanmak yalnızca saç örtmek değil. Vücut hatlarını belli etmeyen şeyler giymek gerekir. Kapalı öyle giyinen kızlarda hep bir sinsilik seziyorm neden bilmiyorm.

1|0
    0|0
  • ÇOK haklısın bende sevmem birşeye niyet ettiysen hal tavır giyim hepsine dikkat edilmeli

1|0
    0|0
  • öyleleri toplum baskısından kapanıyor işte aslında içinde açılma hissi var ama toplm baskısı çok zor bilemezsiniz o yuzden karışmatyın benım arkadaşım aile baskısından kapanıyor ve anlattıgın gıbı gıyınıyor

0|0
    0|0
  • Bu şekilde makyaj yapıp o dar kıyafwtleri giyenler Gerçekten kapanmak için kapanmayan insanlar

1|0
    0|0
  • Kimse beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Ilgilenmiorm ama mantiksiz

0|0
    0|0
  • Kot da giyer makyaj da yaparım bu kimseyi ilgilendirmez kusura bakmasın kimse

0|0
    0|0
  • Onlar özel.

0|0
    0|0
  • geliyo hem de bayağı

0|0
    0|0
  • Kapalılar bana samimi gelmiyor

0|0
    0|0
  • geliyo

0|1
    0|0
  • Geliyor ama banena :D

0|1
    0|0
  • Aynen!!! Kapanmasinlar ya.

0|0
    0|0
  • evet geliyo

0|0
    0|0
  • geliyor anlam da veremiyorum

0|0
    0|0
  • Onların muhtemelen kapanma sebepleri allah yoluna gitmek için vücud hatlarını kabul etmek için değildir katılıyorum 😊

0|0
    0|0
  • Sana ne bundan?

0|0
    0|0
  • onlar giyinik çıplaklar

0|0
    0|0
  • saçma saçma konuşma ya

0|0
    0|0
  • Off onları takıp soru soruşun bile hata 🌴🌱🌙⭐☀

0|0
    0|0
  • Ben kapalıyım ne makyaj yaparım ne kot pantolan girerim örtümüde öyle abuk subuk bağlamam. ama şu açık saçlılar eleştirdiğinde sinir olurum ya sen önce kendine bak sonra eleştir sonuçda saçını göstermiyor nedir bu ön yargılarınız anlamadım şimdiki gencler herhalde modern giyinecek öyle babanne tarzında mı giyinsinler bırakın insanları nasıl giyinirlerse giyindinler nefir bu kıskançlık

0|0
    0|0
  • Neden mi oluyor?
    Sadece yakıştığını düşündüğü için
    Aile baskısıyla kapanıp hop hop karakterlerinden taviz vermedikleri için.
    Aileleri suçlu buluyorum kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Allah hidayet etsin onlara başka denecek bir şey yok.:(

2|0
    0|0
    • Çoğy benden fazla makyaj yapıyor ben açığım üstelik. O kadar abartılı makyaj yapmam. kırmızı ruj süren gördüm ya gülğyorum sadece

• Evet kapnmanin şuurunu tam edinememisler çünkü ondan öyle yapıyorlar.

Yükleniyor...